4* apartmán v Bad Hofgastein

Referenčné číslo: SO19837
Krajina: Rakúsko
Región: Gastein
Mesto: Bad Hofgastein
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 35.00 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
135.000 €
180.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Dovoľujeme si Vám ponúknuť apartmán v Bad Hofgastein. Je súčasťou 4* hotelového komplexu, ktorý sa nachádza pri kúpeľnom parku a zároveň priamo v historickom centre kúpeľného mesta. Bad Hofgastein je mestom s vyhlásenými termálnymi kúpeľmi, ktoré sú od komplexu vzdialené len 250 m. Počas 5 minút autom sa dostanete k lanovke Schlossalmbahn.

Majiteľ apartmánu môže využívať hotelové welness, reštauráciu, recepciu a podzemné garáže.

Apartmán sa nachádza vo štvrtom poschodí. Skladá sa z obývacej izby/spálne, kuchyne, kúpeľne a WC. K apartmánu patrí lodžia o rozlohe cca 12 m2.

K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži. Apartmán sa predáva zariadený a vybavený.

Apartmán je určený na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 6 týždňov v roku, zostávajúcu časť roka je potrebné apartmán prenajímať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Kontaktujte nás. Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: