Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Moderné lyžiarske stredisko Altenmarkt/Zauchensee je súčasťou najväčšej lyžiarskej oblasti v Rakúsku Ski Amadé ponúkajúcej celkom 860 km zjazdoviek na jeden skipass.

Zauchensee/Altenmarkt ťaží, okrem vlastného lyžiarskeho strediska, zo svojej centrálnej polohy v blízkosti niekoľkých ďalších vyhlásených lyžiarskych stredísk v rámci Ski Amadé – Wagrain, Flachau, St. Johann/Alpendorf, Schladming a ďalšie. Mestečko Zauchensee leží v nadmorskej výške 1.350 m a zaručuje výborné snehové podmienky. Viac informácií na www.skimade.com a www.altenmarkt-zauchensee.at.

Oblasť je vhodná tiež na letnú rekreáciu. Nachádza sa tu 18-jamkové golfové ihrisko, ktoré je preslávené svojou kabínkovou lanovkou, ktorá preváža golfistov medzi 11. a 12. jamkou a na odpalisko až do výšky 996 m s krásnym výhľadom do údolia. Členmi golfového klubu sú niekoľkí rakúski reprezentanti v zjazdovom lyžovaní, napr. Hermann Maier, ktorý z oblasti pochádza. Viac informácií na www.radstadtgolf.at . Vo vzdialenosti 15 km je ďalšie golfové ihrisko.

Oblasť Flachau je veľmi známou lyžiarskou oblasťou, odkiaľ pochádza napríklad Hermann Maier. Viac informácií na www.flachau.com.

Ponuka nehnuteľností v oblasti Altenmarkt / Zauchensee

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Altenmarkt / Zauchensee / Flachau

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: