Apartmán s príjmom z prenájmu až 6,33 % v obľúbenom lyžiarskom stredisku

Referenčné číslo: SO18747
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Sölden
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 30.00 m2
 
Cena:
149.900 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Skvelá investičná príležitosť!

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza vo vyhlásenom lyžiarskom stredisku Sölden v Tirolsku. Okolie ponúka množstvo príležitostí športového vyžitia a ideálne snehové podmienky v zimných mesiacoch. Stredisko Sölden zahŕňa až 150 kilometrov upravených zjazdoviek všetkých stupňov náročnosti, dobré zázemie pre lyžiarov ale aj rad bežeckých trás a sánkarskú dráhu.

Jedná sa o krásny apartmán situovaný na prízemí tradičnej rezidenčnej budovy v alpskom štýle. Bola postavená v roku 2006, je vo výbornom stave a ponúka svojim obyvateľom spoločné parkovacie plochy, wellness s bazénom, saunu, parnú saunu, vonkajšiu vírivku, reštauráciu, bar a lyžiareň. Apartmán je určený pre kombináciu vlastného využitia a ďalšieho prenájmu, ktorý prináša vysoký výnos - 6,33 %. Predáva sa kompletne zariadený nábytkom.

Obytná plochy činí celkom 30 m2 a skladá sa z kuchyne, obývacej izby/spálne a kúpeľne so sprchovacím kútom. K apartmánu patrí jedno parkovacie miesto na priestranstve pred budovou.

V prípade záujmu o kúpu nehnuteľnosti je potrebné uhradiť kúpnu cenu a 20% DPH. Táto suma bude následne vrátená finančným úradom späť.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: