Apartmány vo vyhľadávanom lyžiarskom stredisku Obergurgl

Referenčné číslo: ST19542
Krajina: Rakúsko
Región: Obergurgl – Hochgurgl
Mesto: Obergurgl
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 46.94 m2 - 121.07 m2
 
Cena:
452.400 € - 1.180.433 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Výstavba druhej fázy dokončená!

Nepremeškajte vzácnu a exkluzívnu možnosť investovať do nehnuteľnosti v Obergurgl! Jedná sa o atraktívnu lyžiarsku oblasť s cca 110 km zjazdovkami a s 24 modernými lanovkami, ktoré môžete využiť v zime aj v lete.

Rezidenčný projekt apartmánov v Obergurgl sa skladá z dvoch fáz. Prvá fáza výstavby bola dokončená v decembri 2014 a zahŕňa 9 apartmánov. Druhá fáza výstavby bola dokončená v decembri 2017 - od 23.12.2017 je aj táto časť komplexu v prevádzke. Vznikne 15 nových apartmánov, bazén a parkovacie miesta (čiastočne v podzemí) pre cca 50 áut.

Ponúkame na predaj celkom 24 apartmánov s parkovacími miestami, ktoré sú určené na kombináciu vlastného užívania a ďalšieho komerčného prenájmu. V čase, keď svoj apartmán nebudete využívať pre seba, ho prostredníctvom profesionálnej agentúry prenajmete turistom a získate tak príjem z prenájmu. Komerčný prenájom apartmánu Vám tiež prináša úsporu vo výške 20% z kúpnej ceny nehnuteľnosti pri jej kúpe - kupujúci v tomto prípade neplatí DPH. Uvedené ceny sú už po odpočte DPH.

Rezidenčný komplex Vám ponúkne všetko, čo budete potrebovať k príjemne strávenej dovolenke so svojou rodinou alebo s priateľmi.

Apartmány majú rozlohu 45 - 110 m2 a sú veľmi priestranné. Všetky apartmány sú kompletne vybavené. Moderný alpský štýl, krásny ručne vyrobený nábytok, plne vybavená kuchyňa so spotrebičmi Miele, priestranné kúpeľne, ploché televízory a vysokorýchlostný internet sú samozrejmosťou. Ku každému apartmánu patrí pivnica a parkovacie miesto.

Po dni plnom lyžovaní si môžete oddýchnuť vo wellness so saunou, infračervenou kabínou a parou.

Komplex je situovaný na začiatku dediny, takže lanovka Festkogelbahn a zjazdovky nájdete v bezprostrednej blízkosti (cca 150 m). Rovnako tak aj lyžiarsku školu či obchody. Zo svojich balkónov si môžete vychutnať výhľad na okolité hory. Istota snehu, a tým aj kvalitné lyžovanie, je zabezpečené od začiatku novembra do konca apríla. Využite 110 km zjazdoviek a 24 moderných lanoviek!

Na svoje si prídu aj milovníci letných pobytov v horách. Obergurgl leží v nadmorskej výške 1900 m a je obklopený 21 trojtisícovkami - hotové lákadlo pre vysokohorskú turistiku!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: