Exkluzívne apartmány pri zjazdovke nad strechami mestečka Königsleiten

Referenčné číslo: HB19784
Krajina: Rakúsko
Región: Zillertal/Hintertux
Mesto: Königsleiten
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 114.89 m2
 
Cena:
896.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Túžite po vlastnom apartmáne priamo pri zjazdovke? A to v obľúbenom lyžiarskom areáli v Rakúsku Zillertal Arena? Ponúkame vám veľký výber apartmánov rôznych veľkostí, ktoré presne tieto požiadavky spĺňajú. Čaká vás jedinečný luxus apartmánového komplexu v nadmorskej výške 1.600 metrov. Samozrejme nechýba ani veľké wellness a podzemné garáže. Projekt bol už dokončený. Apartmány sú pripravené na odovzdanie.

K predaju sa tu ponúka posledných 9 z 15 apartmánov s tromi alebo štyrmi izbami. Všetky podlažia komplexu sú prepojené výťahom, apartmány sú teda dobre dostupné. Ich výmera je 78 až 115 m2 a skoro všetky izby disponujú vlastnou kúpeľňou. Každý apartmán má vlastný balkón alebo terasu. Priestory pôsobia veľmi príjemným a upokojujúcim dojmom vďaka prírodným materiálom a obloženie z dreva a prírodného kameňa. Zariaďovanie apartmánov bude bez akýchkoľvek starostí, lebo sú pre majiteľov pripravené balíčky špičkového vybavenia. Cena parkovacieho státia v podzemnej garáži činí 20.400 € a cena vonkajšieho státia 9.600 € (vr. DPH).

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné niekoľko týždňov v roku, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Zmluva o zabezpečení ďalšieho prenájmu sa uzatvára na obdobie 10 rokov s možnosťou predĺženia. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Zillertal Arena je lyžiarska oblasť, kde vrcholy dosahujú až 2.500 m n. m., vďaka čomu je zaručená istota snehovej pokrývky. Rozkladá sa na okraji národného parku Vysoké Taury neďaleko známych Krimmelských vodopádov. Zjazdovky majú spolu 143 km, a bežkárske trasy dokonca 200 km. Zjazdovky obsluhuje celkom 51 vlekov. Apartmánový komplex sa nachádza priamo v tomto lyžiarskom raji neďaleko dolnej stanice lanovky, ktorá lyžiarov vyvezie až na vrchol Königsleitenspitze. U hornej stanice sa bežkári môžu vydať na vrcholovú bežkársku trasu poskytujúcu nádherné výhľady.

Königsleiten je lyžiarska dedina v horách, v prostredí ako stvorenom pre celú rodinu. Ďaleko od stresu všedného dňa si tu môžete vychutnať pohodovú dovolenku na čerstvom vzduchu. Spestriť si ju môžete napríklad návštevou kúpeľov Kristallbad Wald. V lete je Königsleiten skvelým východiskovým bodom pre príjemné prechádzky, dobrodružné vysokohorské túry i výlety na bicykli. Milovníkov golfu určite poteší 18 jamkové golfové ihrisko v Mittersillu.

Jazda autom z letiska v Innsbrucku do Königsleiten trvá asi 1,5 hodiny, zo Salzburgu potom 2,5 hodiny. Najbližšie väčšie mestá sú Kitzbühel a Zell am See.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: