Exkluzívne chalety a apartmány v obľúbenej lokalite

Referenčné číslo: PI18239
Krajina: Rakúsko
Región: Arlberg
Mesto: Wald am Arlberg
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 44.71 m2 - 84.16 m2
 
Cena:
278.586 € - 567.630 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Predstavujeme Vám úplne nový projekt zaujímavého rezidenčného komplexu. Nachádza sa v očarujúcej tirolskej obci Wald am Arlberg, v krásnej lokalite s orientáciou na juh a s výhľadom do údolia Klösterle. Oblasť je ľahko dostupná po celý rok. Najbližšie letisko sa nachádza v Innsbrucku a Friedrichshafen, obe približne hodinu cesty od komplexu. Ďalšie blízky v Zürichu a Mníchove. Spojenie železničnou dopravou je tiež možným variantom, vlaková stanica v Lengen am Arlberg je vzdialená 5 minút cesty od rezortu.

Celý región je známy svojou krásnou prírodou, skvelými podmienkami pre zimné športy a svojou dlhou tradíciou alpského lyžovania. Iba dve minúty cesty od komplexu sa nachádza lyžiarske stredisko Sonnenkopf so 40 kilometrami upravených zjazdoviek a bežeckých tratí pre začiatočníkov aj pokročilých a za desať minút Vás skibus odvezie do Stuben, priamo do areálu Ski Arlberg Región, ktorý ponúka cez 340 kilometrov zjazdoviek a združuje niekoľko lyžiarskych rezortov v okolí, napríklad známy St. Anton alebo Lech am Arlberg. V letnej sezóne ponúka okolie množstvo príležitostí pre športové vyžitie. Nachádza sa tu vyše 800 kilometrov značených turistických trás, 300 kilometrov cyklotrás, možnosti vyskúšať horolezectvo, rybárčenie alebo jazdectvo a v neposlednom rade tiež dve golfové ihriská s 18 jamkami - Bludenz-Braz a Brand.

Jedná sa o rezidenčný komplex pozostávajúci z dvoch obytných budov s 18 apartmánmi, 17 apartmánov v chaletoch a 21 chaletov s jednou až tromi spálňami, ktoré môžu byť upravené na mieru prianiam klienta. Komplex bude postavený na mierne svahovitom pozemku o výmere 10 000 m2, ktorý je orientovaný na juh. K chaletom náležia upravené súkromné záhrady s pekným okolím.

Všetky nehnuteľnosti boli navrhnuté na uspokojenie tých najnáročnejších potrieb, sú moderné a ekologické. Naplno využívajú potenciál krásneho výhľadu a ponúkajú priestranné balkóny a terasy. So zariadením si klienti nemusia robiť žiadne starosti, k dispozícii sú rôzne balíčky nábytku za rozumné ceny.

Nehnuteľnosti majú štatút voľnočasového bývania, čo znamená, že sa nemusia prenajímať v období, kedy ich majiteľ neužíva. Ak by ale majitelia chceli využiť možnosti prenájmu, je ľahké dohodnúť služby agentúry, ktorá sa o sprostredkovaní prenájmu postará.

Rezidentom je k dispozícii mnoho zaujímavých služieb. Môžu využívať skvelé reštaurácie, bar, luxusné súkromné kúpele s wellness centrom, bazénom a saunou, ďalej tiež lyžiareň a podzemné garáže. Každá nehnuteľnosť má pridelené jedno parkovacie miesto za osobitný poplatok. Spoločné miestnosti ponúkajú WiFi pripojenie, apartmány potom tiež satelitnú televíziu a káblový internet.

Projekt bol už dokončený. Nadchádzajúcu sezónu si tak už môžete užiť vo Vašom novom apartmáne!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: