Investičné 4* apartmány v Kitzbühelských Alpách

Referenčné číslo: SO19879
Krajina: Rakúsko
Región: Kitzbühel
Mesto: Lofer
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 42.63 m2 - 92.29 m2
 
Cena:
289.000 € - 486.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme kompletne renovovaný apartmánový dom, ktorý sa nachádza na peknom pokojnom mieste obklopenom mocnými vrcholkami Álp. V blízkosti sa nachádza centrum mesta s mnohými obchodmi a reštauráciami. Iba 200 metrov odtiaľto je plavecký bazén a k lanovke sa dostanete po 600 metroch. V pešej dostupnosti sú aj tenisové kurty, minigolf, turistické či cyklistické trasy. Ideálne miesto pre aktívny odpočinok pre Vašu rodinu!


Popis oblasti

Lofer je známe rekreačné stredisko v Salzburger Saalachtal, ktoré obklopujú hory Loferer a Reither Gebirge a impozantný štít Loferer Steinberg. Vďaka centrálnej polohe sú výborne dostupné mestá Salzburg či Zell am See a turisticky atraktívne oblasti Berchtesgaden a Kitzbühel.

Lofer je obľúbené stredisko v priebehu letnej i zimnej sezóny. V lete sa môžete po turistických výstupoch alebo cyklistických výletoch osviežiť v priezračnej chladivej vode niektorého z prírodných alebo umelo vytvorených kúpalísk. Steinbergbad Lofer ponúka široký výber atrakcií - tobogány, drevené plte, detské ihriská, plážový volejbal, stolný tenis a mnoho ďalšieho. Milovníci vodných športov môžu v Loferu vyskúšať aj jazdu na kanoi, kajaku alebo na rafte.

V zime na Vás čaká rodinné lyžiarske stredisko s perfektne upravenými zjazdovkami. K dispozícii sú služby lyžiarskych inštruktorov pre deti aj dospelých. Samozrejmosťou sú tradičné reštaurácie priamo na zjazdovkách. Oblasť je obľúbená aj pre vyznávačov bežeckého lyžovania. Vyhlásené lyžiarske oblasti Kitzbühel a Zell am See sú len 30 minút jazdy odtiaľto.


Apartmánový rezort

Ponúkané apartmány zahŕňajú 1 - 2 spálne, obývaciu izbu, vybavenú kuchyňu, kúpeľňu/ WC a veľký balkón. Niektoré apartmány disponujú priestrannou terasou, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolité hory. Apartmány sú renovované. Veľké okná zaisťujú príjemnú svetlosť miestností. Na pozemku je k dispozícii parkovisko pre 16 áut (krytý drevený Carport) a detské ihrisko. Apartmány nie sú zariadené.


Užívanie nehnuteľnosti

Vyberte si, ako chcete svoju nehnuteľnosť užívať. Chcete apartmán len pre seba, alebo máte skôr záujem o prenájom s pravidelnými príjmami v EUR? Je to len na Vás. Kupujúci má v prípade tohto rezortu 3 možnosti:

  1. Apartmán nebude prenajímať vôbec. Z apartmánu sa stane "Eigentumswohnung". V prípade, že si zvolíte túto možnosť, tak ale krátkodobý prenájom apartmán už nebude možný nikdy.
  2. Kupujúci bude apartmán prenajímať cez nastavenú agentúru. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Kalkulácia sú na vyžiadanie.
  3. Kupujúci si bude apartmán prenajímať sám (u agentúry si napríklad objedná iba vybrané služby - upratovanie a pod.), Alebo bude prenajímať cez inú agentúru.

Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Spolu s kúpnou zmluvou môžete podpísať aj zmluvu o ďalšom prenájme. Tá sa uzatvára na dobu 5 rokov.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás naša ponuka? Kontaktujte nás! Radi Vám poskytneme viac informácií či dohodneme prehliadku. Kupujúci neplatí realitnú províziu!

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: