Krásny chalet blízko lyžiarskych stredísk, Mauterndorf

Referenčné číslo: PR19353
Krajina: Rakúsko
Región: Salzburg
Mesto: Mauterndorf
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 300.00 m2
 
Cena:
798.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Tento krásny chalet je situovaný v báječnej lokalite v Alpách v Mauterndorfe. V mieste je dostupná všetka občianska vybavenosť. Príjemné kaviarne, bary, reštaurácie a obchody sú k dispozícii v pešej vzdialenosti. V blízkosti sa nachádza niekoľko lyžiarskych stredísk, ktoré ponúkajú tie najlepšie zjazdovky, lanovky či bežkárske stopy. Ideálna príležitosť pre milovníkov lyžovania!

Obytná plocha o výmere 300 metrov štvorcových je rozdelená medzi tri podlažia. Suterén domu zahŕňa priestrannú spálňu s kúpeľňou a oddelenou toaletou, predsieň, dielňu, práčovňu s práčkou a sušičkou. V suteréne sa nachádza aj garáž pre 2 autá. V garáži je dostatok miesta aj pre lyže a snowboardy. V suteréne je tiež wellness so saunou, vírivkou, sprchou a relaxačnou zónou.

V prízemí nájdete priestrannú obývaciu izbu s kuchyňou a jedálňou, jednu izbu s vlastnou kúpeľňou a oddelenú toaletu. Kuchyňa je vybavená kuchynskou linkou so žulovou doskou a vstavanými spotrebičmi vysokej kvality. V obývacej izbe sa nachádza krb. Z obývacej izby vedie prístup na dve terasy, z ktorých je skvelý výhľad na nádhernú panorámu hôr.

V hornom poschodí sa nachádza priestranná spálňa s vlastnou kúpeľňou, 2 izby, kúpeľňa a oddelená toaleta.

Chalet bol postavený v roku 2012. Je teda v perfektnom stave a nevyžaduje v dohľadnej dobe žiadne dodatočné investície. Chalet je kompletne vybavený moderným nábytkom. Kuchyňa disponuje vysoko kvalitnými spotrebičmi. Chalet má kúrenie v podlahách. Všetky miestnosti sú vykurované centrálnym kúrením.

Nehnuteľnosť je možné užívať ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu alebo na trvalé bývanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: