Krásny rodinný hotel priamo pri zjazdovke Lachtal

Referenčné číslo: SO19763
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Lachtal
Typ reality: Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Cena:
2.100.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Návštevníci lyžiarskeho strediska Lachtal, jedného z najkrajších štajerských stredísk, si môžu užiť deň na svahu a potom sa nechať hýčkať v hoteli, ktorý z ich dovolenky urobí nezabudnuteľný zážitok. Hotel stojí priamo pri zjazdovke a ponúka rodinám pokojné prostredie stranou od ruchu všedného dňa. Skladá sa z rodinných a dvojlôžkových izieb, reštaurácie, krásneho wellness s fínskou saunou a infrasaunou a detskej herne.

Vkusne zariadené dvojlôžkové izby pre 2-4 osoby ponúkajú dostatok priestoru pre oddych. Plocha 20-25 m2 zahŕňa posedenie, pohovku na spanie, predsieň, kúpeľňu, WC a televíziu. Väčšie izby o výmere 35-45 m2 poskytnú dostatok priestoru pre celú rodinu. V dvoch oddelených spálňach sa budú cítiť dobre rodičia aj deti. V prvej izbe nájdete dvojposteľ a pohovku na spanie, v druhej potom dve pohovky na spanie alebo dve jednolôžka. Okrem toho k nim patria predsieň, kúpeľňa so sprchovacím kútom, WC, rádio a televízia, a dokonca aj balkón.

V hoteli je celkom 39 izieb - 34 dvojlôžkových izieb a 5 rodinných izieb s dvoma spálňami a 4 lôžkami. K dispozícii je tiež 7 izieb pre zamestnancov a jeden väčší byt pre vlastníka.

Areál Lachtal je pokojným lyžiarskym rajom pre dospelých aj detí. Ponúka celkom 41 km zjazdoviek, 9 vlekov, 2 moderné lanovky aj detský areál s pohyblivým kobercom, mini slalomom a lanovým vlekom. Ďalšími možnosťami, ako tu využiť voľný čas, je beh na lyžiach (5 km dlhá trasa), sánkovanie, korčuľovanie alebo návšteva niektorej z pôvodných horských chát.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: