Luxusný apartmán v horskom chaletu

Referenčné číslo: FD19357
Krajina: Rakúsko
Región: Kitzbühel
Mesto: Neukirchen am Grossvenediger
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Veľkosť: 97.00 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
570.000 €
640.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Štatút voľnočasového bývania! Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Ponúkaný luxusný chalet so 4 apartmánmi bol postavený v októbri 2015. Nachádza sa na pokojnom mieste dediny Neukirchen am Grossvenediger v blízkosti 3 lyžiarskych oblastí - Wildkogel Arena, Zillertal Arena a Panoramabahn Kitzbüheler Alpen. Zároveň neďaleko centra Neukirchen.

Skiarena Wildkogel je známa predovšetkým vďaka najdlhšej osvetlenej sánkarskej dráhe na svete (14 km). 10 minút jazdy autom je vzdialená lyžiarska oblasť Kitzbühl a 20 minút autom potom Zillertal Arena. Priamo pred domom na Vás čakajú v zime upravené bežecké trate.

Výnimočná poloha chaletu nenadchne len vyznávačov zimných športov, ale aj tých, ktorí majú radi hory v lete. Okolo chaletu vedie cyklotrasa, nájdete tu mnoho značených turistických trás, môžete si vyskúšať lezenie po skalách, vykúpať sa na prírodnom kúpalisku alebo si zahrať beach volejbal, futbal či tenis. Golfisti môžu využiť golfového ihriska v Mittersillu, ktoré je vzdialené len 15 minút autom.

V chaletu je k dispozícii posledný apartmán. Jeho vlastníkom sa môžete stať práve Vy!

Ponúka sa z neho nádherný výhľad na okolité hory - Kitzbuhlské Alpy a Vysoké Taury.

Apartmán je veľmi kvalitne vybavený. O dostatok svetla sa postarajú vysoké okná od podlahy až k stropu. Za zmienku určite stojí dvere a podlahy z kvalitného dubového dreva, panoramatická sauna s nádherným výhľadom na hory, centrálne podlahové vykurovanie či vonkajšie žalúzie.

K apartmánu patrí terasa o rozlohe 120 m2. Veľké a svetlé miestnosti s otvoreným krbom, ktorý dotvára útulnú atmosféru apartmánu, Vás lákajú k odpočinku. Budete sa tu cítiť ako doma. Pokiaľ si budete chcieť oddýchnuť aktívne, môžete využiť fitness.

K ponúkanému apartmánu patrí podzemné parkovacie miesto, parkovacie miesto vonku a pivnica.

Apartmán je tvorený z 2 spální, 2 kúpeľní, svetlej obývacej izby a sauny. Prednosťou apartmánu je 120 m2 veľká slnečná terasa.

Apartmán je určený na volnočasové bývanie. Nie je teda nutné ho prenajímať.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo do developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: