Luxusný bungalov s vlastným welness a výhľadom na rakúske Alpy

Referenčné číslo: PR19213
Krajina: Rakúsko
Región: Salzburg
Mesto: St. Martin im Tennengebirge
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 160.00 m2
 
Cena:
498.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Budova vznikla v roku 2013 na kľudnom mieste, v obklopení lesov, lúk a hôr v rakúskych Alpách. Kombinácia modernej bytovej kultúry a skvelého interiérového dizajnu dodávajú celému objektu veľmi príjemnú atmosféru. Na dvoch podlažiach a rozlohe 160m2 nájdete všetko, čo od pokrokovej stavby môžete očakávať.

V spodnej časti sa nachádza priestranná obývacia izba s integrovanou, kvalitne vybavenou kuchyňou a rozľahlý jedálenský stôl, od ktorého máte jedinečný výhľad do okolia. Veľké okná zaistia okrem výhľadu tiež bohatý prísun denného svetla a automatizované žalúzie zase pomôžu udržať v miestnosti optimálne teplo. Talianské drevené a vyhrievané podlahy spolu s dreveným stropom dodávajú celej miestnosti na útulnosti. Celkovú pohodu podporí aj vysoko kvalitný krb. V rovnakom podlaží ďalej nájdete spálňu s šatňou a vlastnou kúpeľňou s toaletou, všetko je zhotovené v duchu čistých línií a moderného dizajnu.

Z obývacej izby sa dostanete na krásnu krytú terasu rozšírenú o udržiavanú záhradu, ktorá je skvelým miestom pre záhradné párty, grilovanie či pre posedenie s priateľmi. Bungalov sa môže pochváliť aj vlastnou wellness zónou, ktorej prednosťou je krytý bazén, odkiaľ sa môžete v pokoji kochať mimoriadnym výhľadom na Salzburské hory. V rámci relaxácie možno využiť aj príjemnú saunu a k dispozícii sú prirodzene aj pohodlné lehátka.

Hostí môžete ubytovať v príjemnej slnečnej spálni, opäť s vlastnou kúpeľňou a toaletou. Praktické využitie má aj technická miestnosť a sklad, kam môžete pohodlne umiestniť zimnú lyžiarsku výbavu. V celom objekte sú vykurované podlahy a klimatizácia. Pre vaše autá sú k dispozícii dve kryté státie a ďalšie parkovacie miesta pod šírym nebom.

Tento výnimočný bungalov sa nachádza v meste St. Martin am Tennengebirge, ktoré je ideálnym miestom pre zimnú i letnú dovolenku. Údolie Lammertal v srdci Salzburska láka mnohých zaujímavosťami v okolí. Aktívny lyžiari majú na výber z mnohých lyžiarskych stredísk, napríklad Ski Amadé, Lyžiarsky areál Svätý Martin či Dachstein Werfenweng West. Ak radi jazdíte na bicykli, určite v letných mesiacoch oceníte dokonale upravené cyklotrasy. Tí, ktorí hľadajú miesto pre odpočinok alebo zábavu pre deti, by mali určite navštíviť termálne kúpele Therme Amade, kde sa skvele snúbi welness, zábava a dobrodružstvo.

Objekt je určený ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: