Moderný rezort apartmánov v blízkosti zjazdoviek Hauser Kaibling

Referenčné číslo: AV20060
Krajina: Rakúsko
Región: Schladming/Ramsau am Dachstein
Mesto: Öblarn
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 25.04 m2 - 112.98 m2
 
Cena:
129.900 € - 419.900 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme nový rezort apartmánov v centre dedinky Öblarn, ktorá je známa ako hlavné mesto kultúry regiónu Liezen. Od lyžiarskeho raja oblasti Schladming Dachstein ju delí iba 19 km. Rezort pozostáva z dvoch prepojených budov s reštauráciou, wellness so saunami, menšej recepcie, podzemných garáží a 29 apartmánov ponúkaných na predaj do osobného vlastníctva. U apartmánov je zabezpečený kompletný systém správy a ďalšieho prenájmu. Po 20 rokoch bude možné apartmány užívať ako svoje druhé bývanie, teda bez podmienky ďalšieho prenájmu! Aký si vyberiete?


Prednosti rezortu:

 • Bezpečná investícia s bonusom príjemnej dovolenky
 • Po 20 rokoch možnosť využitia ako druhé bývanie bez podmienky ďalšieho prenájmu
 • Región Schladming Dachstein, Ski Amadé
 • Öblarn - hlavné mesto kultúry regiónu Liezen
 • Bezprostredná blízkosť obchodov a služieb
 • 19 km od zjazdoviek Hauser Kaibling (súčasť lyžiarskej hojdačky Hauser Kaibling - Planai - Hochwurzen - Reiteralm)
 • 29 apartmánov do osobného vlastníctva
 • Možnosť prepojenia vybraných apartmánov
 • Kompletné vybavenie
 • Garážové a vonkajšie parkovacie miesta
 • Reštaurácia, wellness so saunami a infračervenými kabínami, recepcia
 • Prepracovaný systém správy a ďalšieho prenájmu.
 • Renomovaná správcovská spoločnosť
 • Priaznivá cena
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Öblarn

Öblarn s nádherným barokovým kostolom sa nachádza v regióne Schladming Dachstein medzi horami Gumpeneck (2 226 m n. m.) a Grimming (2 351 m n. m.). Od lanoviek Hauser Kaibling ju delí iba 19 km, od centra mesta Schladming 27 km a od ľadovca Dachstein približne 40 km. Öblarn je právom označovaný za kultúrne najaktívnejšiu obec okresu Liezen. Okrem festivalu Festspiele sa tu pravidelne koná Öblarn Krampusspiel, ktorý je súčasťou UNESCO.

Dedinka si zachováva svoj pôvodný ráz vrátane tradičného námestia, ktoré sa po stáročia nezmenilo. Infraštruktúra je tu však moderná. Súčasťou je supermarket Spar, kaviareň, pekáreň, obchod so športovým oblečením, škola, banky, pošta aj nádražie.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Projekt zahŕňa celkom 29 útulných hotelových izieb a apartmánov. Niektoré z nich je možné prepojiť a získať väčší priestor pre vás aj vašich hostí. Úžasné priestranné apartmány rovnako ako spoločné priestory rezortu zaujmú svojim moderným dekorom s vkusnými detailmi v alpskom štýle. To všetko dopĺňajú kvalitné hotelové služby, ktoré pozdvihnú váš pobyt tu na úplne novú úroveň.

V interiéroch aj v exteriéri bude použitý kvalitný materiál, fasáda domu bude dekorovaná drevom. Projekt bude postavený v typickom alpskom štýle.


Kompletné vybavenie

Apartmány budú odovzdané ich novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať. Ako vlastník si samozrejme môžete vybrať z niekoľkých nábytkových balíčkov, ktoré boli starostlivo vytvorené architektmi a interiérovými dizajnérmi.


Relax, kľud, súkromie

Po aktívnom dni strávenom na lyžiach alebo na bicykloch si užite dokonalú relaxáciu vo wellness so saunami, infračervenou kabínou a odpočinkovú miestnosťou, ktoré je tiež súčasťou rezidencie. K dispozícii je vám tiež recepcia. Samozrejmosťou je dostatok garážových aj vonkajších parkovacích miest a lyžiareň. Svoj deň potom môžete zakončiť v reštaurácii, ktorá bude súčasťou rezortu.


Atraktívna investícia aj druhé bývanie

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Očakávané príjmy z prenájmu sa pohybujú na úrovni cca 2,88 % v prvom roku, 3,99 % v druhom roku a 4,25 % v treťom roku.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

V súčasnej dobe existuje potvrdenie od obce Öblarn, že nehnuteľnosť je možné po vypršaní prevádzkovej zmluvy (20 rokov), využívať ako druhé bývanie, teda BEZ PODMIENKY ĎALŠIEHO PRENÁJMU!


Termín výstavby

Výstavba projektu bude zahájená, akonáhle sa predá 60 % jednotiek. Plánované dokončenie je v júni 2022, najneskôr na konci decembra 2022.

Projekt stavia renomovaný developer s mnohoročnou históriou na rakúskom trhu, ktorý sa pýši množstvom úspešne realizovaných projektov. Pre investora predstavuje garanciu kvality a bezpečne uložených prostriedkov.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku miesta výstavby v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: