Nová 4* rezidencia pri centre Zell am See

Referenčné číslo: DO19830
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Zell am See
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 47.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
322.000 € - 812.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový 4* projekt apartmánov v atraktívnej lokalite pri centre mesta Zell am See. Všetka vybavenosť je v pešej dostupnosti či verejnou dopravou. Nehnuteľnosť je preto ideálny pre tých, ktorí na dovolenke vyhľadávajú okrem relaxácie i zábavu, široký výber reštaurácií, barov a obchodov.

Rezidenciu bude tvoriť 28 apartmánov, v ktorých je možné ubytovať 4, 6 alebo 8 osôb. Apartmány sa odovzdávajú kompletne zariadené a vybavené tak, aby mohli ihneď začať slúžiť Vám i Vašim hosťom. V apartmánoch bolo použité predovšetkým drevo, ktoré dotvára príjemnú atmosféru moderného a tradičného alpského interiéru. Každý apartmán disponuje otvorenou luxusnou kuchyňou s modernými spotrebičmi, 2 - 3 spálňami a 1 - 2 kúpeľňami a balkónom.

Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži alebo parkovacie miesto vonku neďaleko rezidencie.

Všetkým majiteľom aj hosťom je k dispozícii veľké welness centrum, ktorého súčasťou je vyhrievaný vnútorný bazén, sauna a fitnes. V prízemí komplexu bude vybudovaná aj reštaurácia a aprés ski bar.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti vlastníkom, jeho rodinou či známymi je možné maximálne 6 týždňov v roku. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Rezort sa otvorí pre svojich hostí a majiteľov v decembri 2019.

Mesto Zell am See sa nachádza v srdci rakúskych Álp a je obľúbenou prázdninovou destináciou v priebehu letnej i zimnej sezóny. Rozprestiera sa okolo idylického jazera Zeller See a je obklopené vysokými horami a ľadovcom Kitzsteinhorn. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Zell am See je známe pre svoje historické centrum, mnoho obchodov, dobrých reštaurácií, romantickú promenádu pozdĺž brehu jazera a garanciu snehu na ľadovci Kitzsteinhorn vo výške 3029 m. n. m. Aj v júli si môžete ísť ráno zalyžovať a popoludní sa vykúpať v jazere Zeller See. V regióne Zell am See / Kaprun a Saalbach-Hinterglemm môžete využiť dvoch 18 jamkových golfových ihrísk. V okruhu 30 minút nájdete ďalších päť 18 jamkových ihrísk. Miesto je vyhľadávaným cieľom milovníkov horskej turistiky, cyklistiky a vodných športov.

V zime je miesto vyhľadávaným cieľom lyžiarov a snowboardistov. Ponúka 138 km zjazdoviek všetkých obtiažností a viac než 50 vlekov a lanoviek. Vďaka ľadovci Kitzsteinhorn Gletcher je možné lyžovať od jesene až do leta. Oblasť ponúka špičkové podmienky pre freeriding, zimnú turistiku, bežecké lyžovanie a sánkovanie. Samozrejmosťou je bohatá ponuka požičovní športového vybavenia, lyžiarskych škôl a mnoho aprés ski v útulných horských chatách a baroch. Miesto ponúka aj mnoho zábavných aktivít a zážitkov pre rodiny s deťmi.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: Irina Rogova/Shuttestock.com, Yuriy Biryukov/Shutterstock.com, ArdeaA/Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: