Nové apartmány na zjazdovke s atraktívnymi výnosmi

Referenčné číslo: MS19922
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Rauris
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 59.75 m2 - 138.32 m2
 
Cena:
256.000 € - 571.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Atraktívne výnosy z prenájmu, priamo na zjazdovke, maximálny komfort, vynikajúca vybavenosť vrátane priestranného wellness s bazénmi, saunami, masážami, reštauráciou či fitness. Prestavujeme nový rezort moderných apartmánov v tradičnom alpskom štýle, investičný hit medzi realitami v Alpách. Viac informácií na www.resort-rauris.cz.

Nový rezort apartmánov sa nachádza v nádhernom slnečnom údolí obklopenom Alpami v srdci národného parku Vysoké Taury, najväčšieho národného parku v strednej Európe. Malebné alpské mestečko Rauris sa rozprestiera v nadmorskej výške 950 m. n. m. V zelenom údolí plných vodopádov, ktoré obklopujú mohutné trojítisícovky. Rauris ponúka rozmanitý svet zážitkov v priebehu letnej aj zimnej sezóny.

Nekonečná zimné zábava

Nádherné zjazdovky strediska Rauris-Hochalm sa ešte stále považujú za tajný tip rakúskych Álp, pretože zatiaľ unikajú turistickým masám, sú dobre upravované a ponúkajú lyžiarom všetkých úrovní skvelé podmienky.

Lyžiarske stredisko Rauris-Hochalm ponúka 32 kilometrov zjazdových tratí rozprestierajúce sa do výšky až 2 200 metrov. Pre milovníkov free ride sú vyhradené dva svahy. Pre bežkárov je pripravená 30 kilometrov dlhá upravovaná bežkárska stopa tiahnuca sa údolím a okruh pod vrcholom hory Schwarzwald vo výške cca 2 000 m. n. m. Nájdete tu aj chodníky pre ski alpinistov a peších turistov, či osvetlenú sánkarskú dráhu, ktorá ponúka veľa zábavy pre malých aj veľkých. Ak by vám miestny areál nestačil, využite možnosť rozšírenia skipasu na Super Ski Card, s ktorou môžete lyžovať na viac ako 2 750 km zjazdoviek v 23 lyžiarskych regiónoch vrátane 3 ľadovcov.

Letný Raurisertal

Údolie Raurisertal ponúka širokú ponuku športového aj relaxačného využitia. Zahrajte si golf s výhľadom na zasnežené vrcholky hôr, vyberte si z množstva turistických či cyklistických trás, nechajte sa unášať na paraglide, zažite adrenalín pri horolezeckom výstupe, pokochajte sa nádhernou alpskou prírodou zo sedla koňa alebo si odpočiňte u chytanie rýb. S letnou kartou Nationalpark Sommercard navyše máte možnosť využiť množstvo ponúk so zľavou či úplne zdarma.

Fantastické umiestnenie rezortu

Poloha nového ski in/ski out rezortu je jednou z jeho obrovských predností. Nachádza sa priamo pri zjazdovke a lanovky. Lyžiarsky svet vám tak leží doslova predo dvermi. K lanovke aj zo zjazdovky dôjdete pohodlne na lyžiach až k rezortu. Celoročne sa sem však dostanete bez ťažkostí autom. Cesta z Bratislavy trvá približne 4 - 5 hodín. Komplex je zároveň v blízkosti centra mesta so všetkými obchodmi a službami.

Moderný rezort v tradičnom štýle

Rezort v modernom alpskom štýle ponúka apartmány na predaj do osobného vlastníctva s rozlohou 35 - 105 m2. Pri plánovaní projektu bol kladený dôraz na priestor, komfort, vzdušnosť a svetlosť. Samozrejmosťou je použitie kvalitných materiálov, ktoré citlivo dopĺňa drevo a prírodný kameň. Príjemnú atmosféru vnútri apartmánov vytvárajú veľké okná v obytných častiach, ktoré Vás prepoja s okolitou nádhernou prírodou.

Vynikajúca vybavenosť rezortu

V komplexe bude možné využiť priestranné welness (700 m2) s infinity bazénom, panoramatickými saunami, ľadovou jaskyňou, parou, infračervenou kabínou a strešnou terasou. Svoje telo môžete po celodennom lyžovaní či letných potulkách po horách nechať rozmaznávať aj na masážach, ktoré si môžete v rezorte objednať.

K dispozícii bude aj reštaurácia, kde si môžete vychutnať špeciality prevažne z lokálnych surovín, či si vypiť pohár dobrého vína. Juhozápadne orientovaná terasa reštaurácia susedí s detským vlekom, prevádzkovaným lyžiarskou školou sídliacou priamo v rezorte. Z terasy si môžete vychutnať krásny výhľad na zjazdovku a svoje deti, ktoré sa lyžovať ešte len učia, budete mať perfektne pod dozorom.

Skvelú vybavenosť doplňuje obchod so športovým tovarom a lyžiarskou školou, lyžiareň s prístupom na zjazdovku, fitnes, detský kútik a podzemné garážové státie.

Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Termín výstavby

Začatie výstavby je plánované na jar 2020. Hotovo by malo byť v júli 2021.

Více informací na www.resort-rauris.cz.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: