Nové apartmány pri lanovke s nádherným výhľadom

Referenčné číslo: PI19792
Krajina: Rakúsko
Región: Vorarlberg
Mesto: Bürserberg, Vorarlberg
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 81.51 m2 - 99.94 m2
 
Cena:
577.500 € - 834.750 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Status voľnočasového bývania!

Dovoľujeme si Vám ponúknuť nový projekt v rakúskom Vorarlbersku, konkrétne nad obcou Bürserberg, ktorá leží v pokojnej oblasti v blízkosti hranice Rakúska s Lichtenštajnskom. Projekt je unikátny pre status voľnočasového užívania, ktorý umožňuje využitie bez nutnosti ďalšieho prenájmu, čo u nových projektov v Rakúsku nie je bežné. Svoj nový apartmán môžete užívať kedykoľvek a na ako dlho chcete.

Umiestnenie

Len pár minút jazdy od projektu leží historické mesto Bludenz so širokou ponukou obchodov, reštaurácií, kaviarní a služieb. Apartmány sú ideálne pre aktívnu dovolenku v priebehu letnej i zimnej sezóny. Čaká na vás 400 km turistických trás, 110 km cyklotrás, 18 jamkové golfové ihrisko, mnoho kilometrov upravených zjazdoviek vo výške 890 - 2000 m. n. m., vysokohorské jazero Lunersee, 2 lyžiarske školy, tenisové kurty a mnoho ďalších aktivít.

Pokiaľ by Vám množstvo zjazdoviek nestačilo, môžete využiť kartu Montafon Brandnertal, ktorá je lyžiarom ponúkaná ako dvoj- a viacdňový skipas, prípadne sezónny skipas. Zalyžovať si tak môžete v oboch lyžiarskych oblastiach na 297 km zjazdovkách. V dojazdovej vzdialenosti na Vás čakajú ale ďalšie lyžiarske strediská, ktoré môžete objavovať - napr. Arlberg sa strediskami Lech a St. Anton. Od zimnej sezóny 2016/2017 je celý región prepojený novou lanovkou zo Zürs do Stuben/Alpe Rauza a ponúka tak neuveriteľných 345 km zjazdoviek!

Ako už bolo spomenuté, lokalita je atraktívna aj pre letné dovolenky. Na konci údolí sa rozkladá jazero Lunersee, ktoré leží v nadmorskej výške 1979 m a je spolu s vrcholom Rätikon 2 965 m obľúbeným výletným cieľom turistov. Okrem turistických a cyklistických trás sú k dispozícii tenisové kurty a pod.

O projekte

Stavba sa radí skôr k menším projektom, číta iba 7 apartmánov s dvoma až tromi spálňami. Vďaka svojej vyvýšenej polohe si zo všetkých apartmánov a terás môžete vychutnať krásny výhľad na lyžiarsku oblasť Brandnertal. Na juhovýchodnej strane sú výhľady smerované k horám Loischkopf a Burtschasatall, zo severozápadnej strany budovy si môžete pozrieť údolie Brandnertal smerom k Bludenz.

Majiteľom sú k dispozícii vonkajšie parkovacie miesta a lyžiareň. Ku každému apartmánu navyše patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži. Apartmány sa predávajú bez vybavenia.

V tejto fáze projektu je možné na želanie kupujúcich meniť dispozície apartmánov.

Vo všetkých priestoroch bude k dispozícii Wi-Fi pripojenie.

Spôsob užívania

Nové apartmány sa nachádzajú len niekoľko krokov od zjazdoviek a lanoviek. Apartmány majú veľmi vzácny status voľnočasového užívania, tzn., že ich nie je nutné ďalej prenajímať. Svoju nehnuteľnosť si tak môžete užívať len sami pre seba či spoločne so svojimi kamarátmi a známymi.

V prípade, že budete chcieť, môžete svoju nehnuteľnosť nechať prenajímať profesionálnou agentúrou a získať tak príjem z prenájmu. Ak by ste mali záujem o túto možnosť, prosím kontaktujte nás, necháme Vám spracovať kalkuláciu očakávaných výnosov na Vami vybraný apartmán.

Termín výstavby

Výstavba by sa mala začať v októbri 2019.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: