Nové apartmány priamo pri jazere Weissensee

Referenčné číslo: RG19058
Krajina: Rakúsko
Región: Nassfeld/Hermagor
Mesto: Weissensee
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 80.00 m2 - 128.00 m2
 
Cena:
440.000 € - 798.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Apartmány u najvyššie položeného jazera v Rakúsku

Predstavujeme nový rezidenčný projekt na výnimočnom mieste priamo na brehu najvyššie položeného jazera v Rakúsku.

Apartmány sú situované v atraktívnej oblasti na severnom brehu jazera Weissensee. Leží v nadmorskej výške 1 000 mnm, čo ho robí najvyššie položeným jazerom Rakúska a štvrtým najväčším v Korutánsku. Nachádza sa 2 hodiny jazdy autom od Salzburgu a len 20 minút od známeho lyžiarskeho strediska Nassfeld/Hermagor, kde Vás privíta 110 km zjazdoviek rôznych obtiažností. Na svoje si tu prídu naozaj všetci - deti, dospelí, lyžiari, snowboardisti, milovníci upravených zjazdových tratí i freeridu.

Jazero Weissensee je napriek svojej polohe príjemne teplé, a preto vhodné na kúpanie. Teplota vody dosahuje cca 24 stupňov. Voda v jazere je priezračne čistá. Okrem kúpania sa tu ponúka celý rad ďalších aktivít ako je napríklad potápanie, surfovanie, plachtenie či rybolov. Už 35 rokov sa tu každoročne koná tradičná súťaž v rybolove "Goldene Forelle vom Weissensee" (Zlatý pstruh z Weissensee). Jedinými motorovými loďami, ktoré tu plávajú, sú linky spájajúce východný a západný breh jazera.

Rezidenčný projekt sa skladá z 8 domov, v ktorých sú k dispozícii apartmány s rozlohou od cca 50 do 133 m2. Všetky apartmány disponujú 1-3 spálňami a veľkými terasami alebo balkónmi. Sú orientované na juh, čo zaručuje dostatok svetla a slnko po celý deň.

Domy sú vkusne zasadené do okolitej krajiny a zodpovedajú modernému stavebnému štýlu daného regiónu. Apartmány sú vybavené podlahovým kúrením, panoramatickými oknami a pod. Na prianie kupujúceho je možné nechať zabudovať do interiéru saunu. Samozrejmosťou je zastrešené parkovacie miesto. Pred domami je k dispozícii vlastná pláž. Jazero je od domov vzdialené iba 120 m!

Apartmány môžete využívať iba pre seba a svojich známych, alebo je možné ich v dobe Vašej neprítomnosti prenajímať.

Oblasť jazera Weissensee sa v posledných rokoch stala atraktívnym miestom pre strávenie aktívnej dovolenky. Nielen v lete, ale ani v zime sa tu nebudete nudiť. Jazero v zime zamŕza a ponúka Vám tak možnosť jedinečného zážitku - korčuľovanie na najväčšom prírodnom klzisku v Európe.

Výstavba projektu bola práve začala. Dokončenie rezidencie je plánované na leto 2016.

Neváhajte a využite jedinečnú možnosť vlastniť apartmán v atraktívnej lokalite jazera Weissensee!

Viac informácií Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: