Nové apartmány v pešej vzdialenosti od lanovky Spieljochbahn

Referenčné číslo: PT19984
Krajina: Rakúsko
Región: Zillertal/Hintertux
Mesto: Fügen
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 55.91 m2 - 84.19 m2
 
Cena:
344.278 € - 528.302 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Pešia vzdialenosť od lanovky

Predstavujeme menší rezort 8 moderných apartmánov v pešej vzdialenosti od novopostavenej lanovky Spieljochbahn v prestížnom Fügenu. Ten tvorí pomyselnú bránu do Zillertalského údolia, najaktívnejšieho a najväčšieho lyžiarskeho údolia sveta. Aký bude ten váš?


Prednosti rezortu

  • Zillertal, najaktívnejšie a najväčšie lyžiarske údolie sveta
  • 500 metrov od lanovky Spieljochbahn
  • 800 metrov od termálnych kúpeľov Erlebnistherme Zillertal
  • 50 minút od ľadovca Hintertux s celoročnou prevádzkou
  • Menší rezort 8 apartmánov
  • Podzemné garáže, lyžiareň, pivnica, výťah
  • Možnosť rozšíreného vlastného užívania

Zillertal

Zillertal je právom nazývaný najaktívnejším údolím na svete. Každý výlet tu predstavuje nezabudnuteľný zážitok, výhľady na okolité alpské velikány berú dych, dobrodružstvo čaká na každom rohu a pôžitky tu nepoznajú hraníc. Optimálna nadmorská výška medzi 500 a 3 250 metrami predstavuje garanciu snehu od októbra až do mája. Prestíž zaisťuje regiónu tiež ľadovec Hintertux, ktorý je jediným celoročným lyžiarskym strediskom v Rakúsku. Užite si všetko, čo Zillertal ponúka.


Fügen v zime

Ponúkané apartmány sa nachádzajú v obci Fügen. Tá predstavuje pomyselnú bránu do celého Zillertalského údolia. So svojimi 3 700 obyvateľmi je najväčším mestom regiónu. Lanovka Spieljochbahn vás vyvezie z mesta až do lyžiarskej oblasti s najdlhším zasneženým svahom v Zillertalu. Bezplatnými skibusmi sa ľahko dostanete k lanovkám oblasti Hochfügen - Hochzillertal sa svahmi siahajúcimi až k 2 500 m. n. m. Zimné radováky si môžete užívať až na 100 km zjazdoviek obsluhovaných 47 vlekmi. Okrem toho tu nájdete bežecké trasy, zimné turistické chodníky, sánkarske dráhy aj klzisko.


Fügen v lete

V lete sa vydajte po niektorej z okúzľujúcich turistických trás, ktorých je tu neuveriteľných 400 km. Na milovníkov horskej cyklistiky čaká až 250 km cyklotrás. Rodiny s deťmi najčastejšie mieria na zážitkovú horu Spieljoch s radom aktivít vrátane parku vodných hier, chodníky bosou nohou a ďalších. V horúcich letných dňoch oceníte veľa vonkajších kúpalísk a čistých horských jazier. Iba 4 minúty od rezortu sú aj úžasné termálne kúpele Erlebnistherme Zillertal. Pre golfistov je pripravené 18 jamkové ihrisko s úžasnými výhľadmi. Horolezci môžu pokoriť rad odporúčaných vrcholov, alebo trénovať zručnosť v krytom lezeckom centre. Odvážni návštevníci môžu vyskúšať veľkolepú lanovú dráhu v Zillertal Adventure Park. Ponuka aktivít je tu skutočne takmer nekonečná.


Apartmány na kúpu do osobného vlastníctva

Vybrať si môžete z 8 moderných apartmánov s 1 - 2 spálňami. K apartmánom patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži a pivnica. Majitelia môžu využívať v dome tiež lyžiareň.

Apartmány sa predávajú bez vybavenia. Developer projektu vyjednal s tromi nábytkovými domami špeciálne podmienky pre nákup nábytku pre vlastníkov apartmánov v tomto rezorte. Môžete si tak vybrať nábytok celkom podľa svojho vkusu, priania a finančných možností.


Možnosť rozšíreného užívania

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania.

Klienti spoločnosti Rellox môžu využiť výnimočnej možnosti, že neuzatvoria zmluvu s agentúrou a budú si správu apartmánu riešiť sami. To otvára vlastníkom apartmánov dvere k väčšiemu rozsahu vlastného užívania v rámci platných zákonov.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Plánované začatie výstavby je na jeseň 2020, najneskôr na začiatku roka 2021.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

Foto: Nahlik / Shutterstock.com, Nullplus / Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: