Nové chalety s výhľadom na Vysoké Taury

Referenčné číslo: BB19689
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Neukirchen am Großvenediger
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 161.90 m2 - 165.10 m2
 
Cena:


Predané

Nový projekt chaletov je situovaný v obci Neukirchen am Großvenediger, ktorá je vyhľadávaným zimným lyžiarskym aj letným turistickým strediskom. Najvyššie rakúske vrcholky tvoria nádhernú kulisu a údolie ponúka svojim hosťom veľa príležitostí k zábave a relaxáciu od športových zariadení, cez mnoho rekreačných zariadení až po rôznorodú kultúrnu ponuku. Oddýchnite si od každodenného zhonu, relaxujte a užívajte si jedinečnosť Álp, na ktorých vrcholky sa vám ponúka úžasný výhľad z vášho nového chaletu!

Celý rezort je koncipovaný ako SKI & HIKE - IN & OUT, čo znamená, že sa v zime dostanete na zjazdovku aj zo zjazdovky na lyžiach priamo do rezortu a v lete sa môžete vydať na výlet po turistických trasách národného parku Vysoké Taury, ktoré začínajú hneď predo dvermi. Lyžiarsky areál Wildkogel Arena ponúka 61 kilometrov perfektne upravených zjazdoviek, ktoré ocenia predovšetkým rodiny s deťmi, ale aj skúsení lyžiari.

Resort má celkom 60 chaletov postavených v miernom svahu, čo zaručuje úchvatný výhľad zo všetkých jednotiek. K dispozícii sú chalety rôznych veľkostí a štýlov. Majitelia majú možnosť si vybrať zo širokej ponuky materiálov, spracovateľských techník a štýlových prvkov tak, aby si vytvorili chalet svojich snov. Môžete ovplyvniť dizajn strechy, typ použitého dreva či spracovanie fasády. Ku každému chaletu patria 2 kryté parkovacie miesta.

Tieto očarujúce chalety úžasne kombinujú tradičné rakúske materiály, ako je drevo, kameň a kože s modernými prvkami a vytvárajú veľmi útulnú atmosféru. Izby vynikajú svojou priestrannosťou a svetlosťou. Súčasťou chaletov je sauna, lyžiareň so sušičom topánok a uzamykateľná komora, kam si môžete uložiť svoje súkromné veci po celý rok. Kuchyňa je vyrobená na zákazku a je vybavená značkovými spotrebičmi. Susedí s útulnou obývacou izbou s veľkým jedálenským stolom. Na výber je z pripravených nábytkových balíčkov, ktoré nie sú súčasťou ceny.

Okrem vlastníctva fantastickej nehnuteľnosti v Alpách a splnenie svojho veľkého sna predstavuje kúpa v tomto rezorte tiež bezpečnú a atraktívnu investíciu. Chalety sú určené ku kombinácii vlastného využitia a ďalšieho prenájmu, o ktorý je kompletne postarané. Okrem príjmov z prenájmu sa očakáva tiež zvyšovanie hodnoty nehnuteľnosti. V strednodobom horizonte sa plánuje výstavba lanoviek a prepojenie s lyžiarskou oblasťou Kitzbühel. Predbežné odhady počítajú z realizáciou v rokoch 2020 - 2025.

Majitelia aj ich hostia môžu využívať široké zázemie rezortu od recepcie, cez reštauráciu, kaviarne, prírodné kúpalisko, služby lyžiarskej školy, obchod so športovým vybavením, požičovňu bicyklov a lyží, nabíjaciu stanicu na elektrobicykle až po bohato vybavené detské ihrisko.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: