Nové ski in/ski out chalety v Altaussee

Referenčné číslo: AP19363
Krajina: Rakúsko
Región: Hallstatt
Mesto: Altaussee
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 80.90 m2
 
Cena:
335.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Nové chalety v alpskom štýle, priamo pri zjazdovke, blízko jazera a nádhernej horskej prírody - to je nový projekt rekreačných domov v Rakúsku. K dispozícii bude 16 nových chaletov. Chalety ležia priamo v lyžiarskej oblasti Loser v Altaussee len niekoľko metrov od lanoviek. Rekreačné domy sú dobre vybavené a kompletne zariadené. Sú koncipované ako ski in/ski out, na lyžiach sa teda dostanete až k prahu Vášho domu. Celý alpský resort je koncipovaný tak, aby poskytol maximálne pohodlie pre rodinnú rekreáciu v zime aj v lete. Súčasťou rezortu je reštaurácia s tradičnou kuchyňou, bar s vonkajšou terasou, požičovňa športových potrieb a recepcia, na ktorú je možné sa kedykoľvek obrátiť.

Prvá fáza chaletov je už dokončená, takže si záujemcovia môžu všetko osobne na mieste prehliadnuť. Nová fáza chaletov sa začala stavať na jeseň 2016.

Všetky chalety sa skladajú z plne vybavenej kuchyne, terasy, veľkých spální a sauny. K dispozícii je tiež internetové pripojenie a televízia.

Chalety sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. O všetok servis spojený so správou nehnuteľnosti a prenájmom sa stará prevádzková spoločnosť, takže pre vlastníkov domov nevznikajú žiadne starosti. Zmluva je uzatváraná na dobu 10 rokov. Svoju nehnuteľnosť môžete využívať niekoľko týždňov v roku, po zvyšok roka nehnuteľnosť prenajímate a získavate príjem z prenájmu.

Altaussee je malá alpská dedinka situovaná na brehu jazera Altaussee priamo v lyžiarskej oblasti Loser v Štajersku. Altaussee je región, ktorý svojich návštevníkov nadchne zelenými lesmi a lúkami, vysoko položenými vrcholkami hôr, ktoré vynikajú v lúčoch dopadajúceho slnka a jazerom s priezračnou vodou. V zimných mesiacoch si môžete vychutnať čarovnú krajinu tvorenú snehom, ľadom a čerstvým horským vzduchom.

Len niekoľko metrov od nových chaletov sa nachádza lyžiarska oblasť Loser, kde si na svoje prídu lyžiari aj snowboardisti rôznych výkonnostných úrovní. V lete je táto oblasť rajom pre cyklistiku, horskú turistiku a ďalšie športové a rodinné aktivity v horskom prostredí.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: