Nové voľnočasové apartmány v Bad Mitterndorf

Referenčné číslo: SH19550
Krajina: Rakúsko
Región: Tauplitz
Mesto: Bad Mitterndorf
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 49.39 m2
 
Cena:
154.740 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Voľnočasové bývanie!

V Bad Mitterndorfu vznikajú 3 nové apartmánové domy! V každom dome je k dispozícii 7 apartmánov.

Bad Mitterndorf je dvojsezónný rezort a je veľmi obľúbený. V blízkosti Bad Mitterndorf nájdete niekoľko lyžiarskych stredísk, ako napr. Tauplitz, Loser/Altaussee, Planai/ Schladming atď. Na svoje si prídu aj milovníci bežiek - je pre nich pripravených cca 130 km bežeckých stôp.

V lete si môžete urobiť výlet po značených turistických cestách či cyklotrasách. Neďaleko nájdete aj niekoľko jazier, kde sa môžete v sparných dňoch príjemne osviežiť - napr. Odensee, Grundlsee a Altausseer See.

Všetky domy sú orientované smerom na juh a ponúka sa z nich nádherný výhľad na okolité hory. Domy budú postavené v alpskom štýle (fasáda bude pokrytá drevom). Medzi jednotlivými domami je dostatok zelených plôch.

Vybrať si môžete z apartmánov s 1 - 2 spálňami a s rozlohou od 47,56 m2 do 74,03 m2. Jednotlivé apartmány sa vyznačujú výborným členením izieb a dostatkom svetla. V obývacích izbách a v spálňach budú drevené podlahy, v apartmánoch je inštalované podlahové kúrenie a výbornú izoláciu zaisťujú okenné trojité sklá. Ku každému apartmánu patrí terasa alebo balkón, pivnica a parkovacie miesto. Parkovacie miesto a pivnica nie sú zahrnuté v uvedenej cene apartmánu.

Apartmány sa predávajú nezariadené. Zariadenie na fotografiách je iba ilustračné.

Budovy sú nízkoenergetické, čo sa odráža aj v nízkych očakávaných prevádzkových nákladoch.

V okolí domu nájdete autobusovú zastávku, stanicu a niekoľko obchodov.

Apartmány je možné užívať ako voľnočasové bývanie. Ak budete mať záujem, môžete apartmán nechať prenajímať cez niektorú z miestnych agentúr. Prenájom ale nie je nutnosťou.

Predpokladá sa, že apartmány budú dokončené v decembri 2017. Počas výstavby je možné zohľadňovať ešte individuálne želania na úpravu apartmánov, ak to bude možné.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: