Nový rezidenčný projekt vo Warth am Arlberg. Ski in/ski out!

Referenčné číslo: MR19453
Krajina: Rakúsko
Región: Arlberg
Mesto: Warth in Arlberg
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 58.00 m2 - 193.00 m2
 
Cena:
425.000 € - 1.370.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ski in ski out projekt s príjmom z prenájmu cca 4 %

Renomovaný alpský developer pripravuje - v centre mestečka Warth am Arlberg a priamo pri zjazdovke - nový projekt luxusných 4 *S apartmánov. Warth sa nachádza v legendárnej lyžiarskej oblasti Ski Arlberg so spojením do vyhlásených stredísk Lech a Zürs. Na rozdiel od týchto luxusných stredísk, kde sú ceny nehnuteľností veľmi vysoké, Vám ponúkame možnosť kúpy nehnuteľnosti v Ski Arlberg za priaznivé ceny s potenciálom ďalšieho zhodnotenia investície.

V roku 2017 bude dokončená nová lanovka Dorfbahn Warth, ktorá umožní návštevníkom projektu odchod aj príchod na lyžiach až ku dverám ich apartmánu (ski-in/ski-out). Dorfbahn Warth Vás odvezie do ďalších prestížnych alpských stredísk St. Anton a Kappl - Paznauntal. Po dokončení lanovky je možné očakávať mierne zvýšenie cien nehnuteľností vo Warth.

Projekt bude ponúkať kompletný servis pre majiteľov jednotlivých apartmánov aj pre hostí. K dispozícii bude napríklad reštaurácia, wellness, slnečná terasa s vonkajším "infinity" bazénom, fitnes atď. Nájdete tu tak veľa spôsobov, ako si užiť svoju dovolenku - či už aktívne alebo viac relaxačne. Projekt sa skladá z troch hlavných budov s celkom 29 apartmánmi rôznych veľkostí (60 - 249 m2).

Stavba bude vykonaná za použitia materiálov tej najvyššej kvality. Apartmány sú vybavené luxusnými kuchyňami vrátane všetkých spotrebičov a kúpeľňami s kvalitným dizajnovým zariadením. Apartmány budú kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné začať po ich odovzdaní ihneď využívať a prenajímať. V interiéri je na dotvorenie príjemnej atmosféry použilo veľa prírodných materiálov. Moderný dizajn sa tak snúbi s tradičným alpským štýlom.

Rezidenčný projekt je určený ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. Po dobu svojej neprítomnosti sa o prenájom Vašej nehnuteľnosti postará profesionálna agentúra a vy získate atraktívny príjem z prenájmu - až cca 4 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti. Ďalšou výhodou tohto konceptu je úspora 20% DPH pri kúpe nehnuteľnosti.

Dokončenie projektu sa predpokladá na jeseň 2018.

Warth leží v krásnom horskom alpskom údolí v nadmorskej výške 1 500 m a ponúka širokú škálu možností pre Vašu celoročnú dovolenku.

Ski Arlberg garantuje snehovú pokrývku počas celej zimnej sezóny - od začiatku decembra do polovice apríla. Čaká na Vás 350 km excelentných zjazdoviek a viac ako 100 lanoviek. Ski Arlberg je celosvetovo jedno z najobľúbenejších a najväčších lyžiarskych stredísk. V lete tu nájdete veľké množstvo značených trás pre turistov i cyklistov. Len 5 km od mesta Warth je vzdialené golfové ihrisko v Lechu. Okrem vyššie uvedeného sú tu aj ponuky paraglidingu, jazdy na koňoch, plávanie, fitnes, wellness a pod.

Viac informácií Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: