Nový ski in/ski out projekt priamo pri zjazdovke v Saalbachu

Referenčné číslo: AP19360
Krajina: Rakúsko
Región: Saalbach/Hinterglemm
Mesto: Saalbach
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 46.30 m2 - 53.47 m2
 
Cena:
424.000 € - 456.840 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Rezidenčný projekt vzniká na južnom slnečnom svahu Saalbachu v blízkosti lanovky Kohlmais s výhľadom na Saalbach a Glemmtal. Päťposchodová rezidencia sa skladá z 43 apartmánov s terasami či balkónmi, podzemných parkovacích miest a vonkajších parkovacích miest. Projekt je koncipovaný ako ski in/ski out, čo znamená, že sa na lyžiach dostanete na zjazdovku aj zo zjazdovky.

V budove je k dispozícii reštaurácia, bar, bazén a ďalšie hotelové služby, ktoré zaistia Vám i Vašim hosťom príjemnú dovolenku.

Apartmány sú zariadené nábytkom. Ku každému apartmánu patrí balkón, komora a parkovacie miesto v podzemnej garáži. Môžete si vybrať medzi štúdiom a apartmánmi s jednou až dvoma spálňami.

Rezidencia je svojim majiteľom aj hosťom k dispozícii po celý rok.

Saalbach je situovaný v Salzbursku, ktorý susedia s Tirolskom a nachádza sa neďaleko štátnej hranice s Nemeckom. V lete je toto stredisko známe ako rodinné stredisko, alebo ako centrum pre milovníkov horskej turistiky a cyklistiky. V zime je Vám k dispozícii mnoho lanoviek a zjazdoviek v rámci lyžiarskej oblasti Skicirkus, do ktorej patrí Saalbach, Hinterglemm, Fieberbrunn a Leogang.

Skicirkus je najväčšou lyžiarskou oblasťou v Rakúsku. Vďaka spojeniu Fieberbrunnu s časťou Saalbach-Hinterglemm-Leogang sa táto lyžiarska oblasť stala jednou z najväčších na svete. Nová kabínková lanovka tak nespája len dve lyžiarske oblasti, ale aj dve spolkové krajiny Rakúska - Salzbursko a Tirolsko. Vďaka tejto novej kabínkovej lanovke môžete využiť o 20% zjazdoviek viac ako v minulosti - celkovo 270 km. Čaká na Vás aj mnoho snowparkov, free ride lyžovanie, zimné turistické trasy, bežecké trate, apres ski bary a mnoho ďalšieho.

V lete sa môžete vydať na výlet na viac ako 400 km značených turistických trás, 720 km cyklotrás alebo navštíviť jedno z troch neďalekých golfových ihrísk (v okruhu 30 km). Môžete si zahrať aj minigolf, tenis alebo sa prejsť na koni.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho komerčného prenájmu. O prenájom sa postará profesionálna agentúra, takže vlastníkovi v tejto súvislosti nevznikajú žiadne ďalšie starosti. Naopak získava atraktívny príjem z prenájmu vo výške 4,5 - 5%. Nájomná zmluva sa uzatvára na 15 rokov.Vlastník nehnuteľnosti má možnosť využiť aj ponuku garantovaného príjmu z prenájmu vo výške 4% na dobu 5 rokov. Vyška garantovaného príjmu z prenájmu sa vypočítava z netto ceny apartmánu vrátane parkovacieho miesta, štandardného inventáru a vedľajších nákladov.

Apartmány budú dokončené na zimnú sezónu 2018.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: