Pekné apartmány na Moelltalskom ľadovci

Referenčné číslo: SO18263
Krajina: Rakúsko
Región: Mölltal
Mesto: Flattach- Kleindorf
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 67.00 m2
 
Cena:
104.000 € - 108.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ideálna príležitosť pre kúpu apartmánu, ktorý sa nachádza uprostred nádhernej alpskej prírody plnej zelene. Naviac je tu nespočet možností pre prevádzkovanie voľnočasových aktivít. V zime je to lyžovanie na Moelltalskem ľadovci (kde sa dá lyžovať aj celoročne), v lete je tu pestrá ponuka pre cykloturistiku, nordic walking, in-line korčule ... - využitie zliav a zadarmo vstupov s korutánskymi kartami, na všetky strediská s výnimkou Nassfeldu je platný jednotný skipas. 500 m od domu je nástupná stanica na rafty na rieku Moell.

Apartmány sa nachádzajú v apartmánovom dome, kde je celkovo 8 apartmánov. V bezprostrednej blízkosti k dispozícii potraviny, kaviareň, športový obchod, pošta, banka, bankomat a obchod so suvenírmi.

Obytná plocha má výmeru 53,8-67,58 m2 a pozostáva z 1-2 spální (1x manželská posteľ, 1x oddelená posteľ), obývacej izby spojenej s kuchyňou, chodby, samostatnej toalety a kúpeľne so sprchovacím kútom. Niektoré apartmány majú k dispozícii aj terasu. Apartmány sú štandardne vybavené, súčasťou je chladnička s mrazničkou, mikrovlnná rúra, varná kanvica, TV s českými programami a Wi-Fi.

Vzhľadom k danému umiestneniu v turistickej oblasti je ideálne apartmány prenajímať, ale môžu slúžiť aj na celoročné bývanie.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: