Radový chalet v obľúbenom Pitztali!

Referenčné číslo: MR19367
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Mittelberg, Pitztal
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 113.68 m2
 
Cena:
960.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Dovoľujeme si Vám ponúknuť radový chalet v nedávno dokončenom komplexu v Pitztali.

Ide o komplex apartmánov a chaletov v údolí Pitztal v nadmorskej výške 1 640 m!

Jedinečný komplex je postavený uprostred alpskej prírody v Mittelbergu u najvyššieho ľadovca v Rakúsku. Je koncipovaný ako ski in/ski out, čo znamená, že sa na lyžiach dostanete na zjazdovku i zo zjazdovky. Vzdialenosť od lanovky je iba 150 -200 metrov. Komplex leží v nadmorskej výške 1 640 m, ale lyžovať môžete vo výškach výrazne presahujúcich 3 000 m (3 440 m). Na ľadovci Pitztal si môžete zimnú sezónu užívať od polovice septembra do polovice mája.

Súčasťou komplexu je reštaurácia, bar, hala, recepcia, podzemné garáže, wellness so saunou, infračervenou kabínou a bazénom, fitnes, záhrady s prírodným jazierkom s rôznou hĺbkou, ktoré je vhodné aj pre deti a súkromné pivnice pre vlastníkov.

Komplex bol dokončený v novembri 2018 a od decembra sa prenajíma turistom.

Radový chalet je kompletne zariadený a vybavený. Patrí k nemu parkovacie miesto vonku, ktoré je už zahrnuté v cene a komora pre vlastníka.

Chalet je určený ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho komerčného prenájmu. O prenájom turistom sa stará profesionálna agentúra, takže Vám ako vlastníkovi nehnuteľnosti nevzniknú v súvislosti s prenájmom žiadne starosti. Naopak získavate atraktívny príjem z prenájmu.

Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu 10 rokov. Vlastník smie svoju nehnuteľnosť užívať cca 6 týždňov v roku.

Pitztal sa pýši hneď dvomi "naj". Ide o najmladší a zároveň o najvyššie položený ľadovcový areál v Rakúsku. Nachádza sa pod druhou najvyššou horou Rakúska - Wildspitze s nadmorskou výškou 3 774 m. Lanovka Pitz-Panoramabahn, najvyššia lanovka rakúskych Álp, Vás zavezie do nadmorskej výšky 3 440 m, odkiaľ sa môžete vydať po najprudšej a zároveň najdlhšej zjazdovke späť dole. Lyžiari môžu vyskúšať celkom 85 km zjazdových tratí všetkých stupňov obtiažnosti.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: View Apart/ Shutterstock.com, Jane Biriukova/ Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: