Radový chalet v obľúbenom Pitztalu - posledná šanca!

Referenčné číslo: MR19367
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Mittelberg, Pitztal
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 110.00 m2
 
Cena:
645.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu! Posledný chalet!

Sme radi, že Vám spoločnosť Rellox s.r.o. môže exkluzívne ponúknuť zbrusu nový projekt apartmánov a samostatne stojacich chaletov v údolí Pitztal v nadmorskej výške 1 640 m!

Jedinečný komplex bude postavený uprostred alpskej prírody v Mittelbergu u najvyššieho ľadovca v Rakúsku. Bude koncipovaný ako ski in/ski out, čo znamená, že sa na lyžiach dostanete na zjazdovku aj zo zjazdovky. Vzdialenosť od lanovky je iba 150 -200 metrov. Komplex leží v nadmorskej výške 1 640 m, ale lyžovať môžete vo výškach výrazne presahujúcich 3 000 m (3 440 m). Na ľadovci Pitztal si môžete zimnú sezónu užívať od polovice septembra do polovice mája.

A čo viac? Predpokladá sa, že počas 2 nasledujúcich rokov dôjde k prepojeniu ľadovca Pitztal s ľadovcom Sölden. Táto nová lanovka by mala byť vybudovaná v tesnej blízkosti komplexu. Celé údolie Pitztal však bude mať nepopierateľnú výhodu napríklad v možnosti potenciálneho navýšenia cien služieb, ubytovaní, prípadne cien novo vznikajúcich nehnuteľností. Apartmán v údolí Pitztal tak zrejme bude v najbližšej dobe veľmi atraktívnym artiklom.

Komplex sa bude skladať zo 14 apartmánov v hlavnej budove a 12 samostatne stojacich chaletov. Všetky apartmány a chalety z prvej fázy projektu boli predané v rekordne rýchlom čase, teraz je na predaj 5 chaletov z druhej fázy projektu.

Ku spoločným priestorom komplexu patrí reštaurácia, bar, hala, malý obchod so základnými potravinami, recepcia, podzemné garáže, wellness so saunou, infračervenou kabínou a bazénom, fitnes, záhrady s prírodným jazierkom s rôznou hĺbkou, ktoré je vhodné aj pre deti a súkromné pivnice pre vlastníkov.

Komplex sa začal stavať v máji 2017 a dokončený by mal byť v júni 2018.

Apartmány a chalety sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho komerčného prenájmu. O prenájom turistom sa postará profesionálna agentúra, takže Vám ako vlastníkovi nehnuteľnosti nevzniknú v súvislosti s prenájmom žiadne starosti. Naopak získavate atraktívny príjem z prenájmu.

Nájomná zmluva sa uzatvára na dobu 10 rokov. Vlastník smie svoju nehnuteľnosť užívať cca 6 týždňov v roku.

Pitztal sa pýši hneď dvoma "naj". Ide o najmladší a zároveň o najvyššie položený ľadovcový areál v Rakúsku. Nachádza sa pod druhou najvyššou horou Rakúska - Wildspitze s nadmorskou výškou 3 774 m. Lanovka Pitz-Panoramabahn, najvyššia lanovka rakúskych Álp, Vás zavezie do nadmorskej výšky 3 440 m, odkiaľ sa môžete vydať po najprudšej a zároveň najdlhšej zjazdovke späť dole. Lyžiari môžu vyskúšať celkom 85 km zjazdových tratí všetkých stupňov obtiažnosti.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo do developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +420 733 532 291 
+420 222 243 325
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: