Ski-Circus: Očarujúci penthouse s privátnou saunou

Referenčné číslo: SO19999
Krajina: Rakúsko
Región: Saalbach/Hinterglemm
Mesto: Saalbach
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 99.60 m2
 
Cena:
775.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme moderný strešný apartmán v turisticky a športovo atraktívnym alpskom regióne Saalbach - Hinterglemm. Je súčasťou rezortu z roku 2015, ktorý je vzhľadom k hodnoteniu od turistov jedným z najobľúbenejších aparthotelov v tejto oblasti. Jeho súčasťou je vynikajúca reštaurácia, recepcia, sauna a wellness. Majitelia apartmánov aj ich hostia môžu využívať bezplatný shuttle servis. Maximálny komfort je tu skrátka na prvom mieste.


Prednosti tejto ponuky

 • Saalbach/ Hinterglemm - atraktívna lokalita pre športovcov aj rodiny s deťmi
 • Priestranný strešný apartmán s 3 spálňami
 • Privátna sauna priamo v apartmáne
 • 2 balkóny, krb, klenuté stropy, priznané trámy
 • Kompletné vybavenie, nábytok a parkovacie miesto v garáži
 • Wellness, recepcia, reštaurácia priamo v rezorte
 • Bezplatný shuttle servis
 • Atraktívne príjmy z prenájmu
 • Obľúbený rezort s vynikajúcim hodnotením od svojich klientov
 • Len pár minút od špičkovej lyžiarskej oblasti Ski-Circus, viac ako 270 km zjazdoviek
 • Plánované lanovkové spojenie s Zell am See

Umiestnenie

Nehnuteľnosť sa nachádza pri obci Saalbach, ktorá celoročne láka k relaxácii aj k aktívnej dovolenke. Leží v srdci lyžiarskej oblasti Ski-Circus, ktorá prepája strediska Saalbach-Hinterglemm-Leogang-Gieberbrunn a ponúka viac ako 270 km zjazdoviek s kvalitnými snehovými podmienkami od decembra až do jari. V lete si môžete užiť až 400 km turistických a 720 km cyklistických trás a niekoľko golfových ihrísk s úžasnými výhľadmi do okolitých hôr. Oblasť ponúka mnoho aktivít pre rodiny s deťmi, skvelé reštaurácie a obchody.

V budúcnosti sa plánuje lanovkové prepojenie zo Ski Circus do Viehhofenu. Ten je už od roku 2019 prepojený novú lanovkou ZELLAMSEEXPRESS so Schmittenhöhe v Zell am See.

Už teraz môžete využiť SKI ALPIN CARD, ktorá otvára dvere k lyžiarskym zážitkom najvyššej úrovne vo všetkých 3 oblastiach - Kaprun vrátane ľadovca Kitzsteinhorn, Zell am See a strediskom Skicircus. Čaká na vás celkom 408 km zjazdoviek, 121 vlekov a nekonečne zábavy.


Apartmán na predaj do osobného vlastníctva

Apartmán zahŕňa 3 spálne s priľahlými kúpeľňami a je vhodný pre ubytovanie až 8 osôb. Súčasťou je tiež priestranná 40 metrová obývacia izba s kuchyňou, odkiaľ sa dostanete na 2 balkóny. Jeden je orientovaný na juh, druhý na západ. Veľkou výhodou je tiež privátna sauna priamo v apartmáne.

Obytná plocha apartmánu činí 99,6 m2, balkóny majú spolu rozlohu 26,4 m2. Apartmán vyniká krásnymi alpskými prvkami, ako sú klenuté stropy, krb a priznané trámy. Súčasťou kúpnej ceny je kompletné vybavenie, nábytok a parkovacie miesto v garáži.


Atraktívna investícia

Apartmán je na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu je určený k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Čistý výnos apartmánu za rok 2019 bol vo výške 20 000 EUR.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: