Ski in/ski out apartmány v nadmorskej výške 1500 m. n. m.

Referenčné číslo: SR20017
Krajina: Rakúsko
Región: Silvretta/Montafon
Mesto: Gargellen
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 40.00 m2 - 72.80 m2
 
Cena:
252.550 € - 525.550 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Predstavujeme úžasný rezort apartmánov situovaný priamo pri zjazdovke v nadmorskej výške 1500 m. n. m. Je koncipovaný ako ski-in ski-out, čo znamená, že sa od rezortu aj späť dostanete pohodlne na lyžiach. Aký si vyberiete?


Prednosti rezortu:

 • Rezort priamo pri zjazdovke (ski in - ski out)
 • Nadmorská výška 1500 m. n. m.
 • Romantická horská dedina Gargellen v srdci obľúbeného Montafonu
 • Dvojsezónní rezort
 • Kompletné vybavenie najvyššej kvality
 • Možnosť inštalácie privátnej sauny v apartmáne
 • Profesionálna správa a ďalší prenájom apartmánov
 • Očakávané výnosy 3,5 – 5 % ročne
 • 60 apartmánov rozložených do 3 budov
 • Lobby, bar a recepcia priamo v rezorte
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Gargellen, najvyššie položená dedinka v Montafonu

Gargellen sa rozprestiera vo výške 1423 m. n. m. neďaleko švajčiarskych hraníc. Láka športovcov na horské túry po starých pašeráckych chodníkoch, cyklistov, horolezcov a samozrejme lyžiarov všetkých úrovní k nezabudnuteľným zážitkom na viac ako 200 km zjazdoviek. Toto miesto však ponúka ešte oveľa viac. Sľubuje navrátenie vnútorného pokoja a pohody vďaka upokojujúcej nedotknutej prírode, ktorá oblasť obklopuje.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Rezidencia pozostáva z 3 budov, ktorá zahŕňa celkom 60 apartmánov. Apartmány v budove 1 boli už predané. Neváhajte a vyberte si niektorý z apartmánov v budovách 2 a 3. Príďte na prehliadku a nahliadnite do vzorového bytu.


Kompletné vybavenie

Apartmány sú predávané vrátane kompletného vybavenia. Interiérový dizajn vyniká prírodnými materiálmi na vytvorenie teplej a útulnej atmosféry. Vkusne kombinuje tradičné a moderné prvky alpského štýlu.


Komfort pre majiteľa i ich hostí

Majitelia aj ich hostia môžu využívať spoločné priestory rezortu, medzi ktoré patrí lyžiareň, bar, lobby a recepcia. Pri vybraných apartmánov je možné nechať dodatočne nainštalovať saunu. Ku všetkým jednotkám patrí parkovacie miesto v garáži a pivničný priestor na úschovu vecí.


Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Očakávaný výnos činí 3,5 – 5 % ročne v závislosti od veľkosti apartmánu.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Očakávané dokončenie rezortu je plánované na koniec jesene 2021 - v dostatočnom predstihu pred lyžiarskou sezónou 2021/22.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo do developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: