Wellness apartmány s panoramatickým výhľadom na Gastein

Referenčné číslo: AL20059
Krajina: Rakúsko
Región: Gastein
Mesto: Bad Gastein
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 70.00 m2 - 100.00 m2
 
Cena:
215.000 € - 419.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme apartmánový rezort, ktorý vďaka svojej vyvýšenej polohe vyniká fantastickým výhľadom na hory a Gasteinské údolie. Nachádza sa len 25 metrov od lanovky Graukogelbahn a ponúka niekoľko luxusných apartmánov. Súčasťou rezortu je priestranné wellness s rozlohou 400 m2 s vnútorným vyhrievaným bazénom a saunami. V rezorte sa nachádza aj reštaurácia. Pre maximálny komfort slúžia podzemné garáže, výťah a miestnosť na úschovu lyžiarskeho vybavenia. Ide o jeden z najlepších apartmánových rezortov Bad Gasteina, ktorý sa nachádza len pár minút pešo od centra tohto vyhláseného kúpeľného mesta s obchodmi, reštauráciami, aprés ski barmi a kúpeľmi. Apartmány sú predávané do osobného vlastníctva vrátane kompletného vybavenia.


Bad Gastein

Bad Gastein je svetovo preslávené kúpeľné stredisko v národnom parku Vysoké Taury. Centrum mesta bolo postavené na strmých svahoch okolo vodopádu a vyznačuje sa strmými a úzkymi uličkami. V lete aj v zime ponúka oblasť celý rad športových a rekreačných aktivít. V lete tu nájdete viac ako 350 km dobre značených turistických chodníkov, nespočet rodinných cyklistických chodníkov, niekoľko vonkajších bazénov, tenisové kurty, 18 jamkové golfové ihrisko a mnoho ďalšieho. V zime ponúka údolie Gastein s lyžiarskym areálom Stubnerkogel - Angertal - Schlossalm, Dorfgastein - Grossarl a Sportgastein širokú škálu zjazdoviek, ktoré vás dovedú až do výšky 2 700 metrov s celkovým počtom 200 km zjazdoviek a 51 vlekov. S viac ako 9 km dobre upravených trás je údolie Gastein tiež rajom pre bežkárov. Dokonalý odpočinok a relaxáciu zaisťujú kúpele Alpentherme v Bad Hofgastein, Felsentherme v Bad Gasteine alebo Heilstollen v Gasteine.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

V rezorte sú na predaj apartmány s 2 - 3 spálňami a 2 kúpeľňami s nádherným výhľadom na Gasteinské údolie. Apartmány sa predávajú vrátane kompletného vybavenia. Pre aktuálnu dostupnosť jednotlivých apartmánov nás prosím kontaktujte.


Ďalší prenájom apartmánov

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: