Zariadená reštaurácia v perfektnej lokalite, Viedeň

Referenčné číslo: SO19555
Krajina: Rakúsko
Región: Viedeň
Mesto: Viedeň
Typ reality: Investičné príležitosti
Cena:


Nezáväzný dopyt

Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v perfektnej lokalite vo Viedni. Areál sa rozprestiera na ľavom brehu Dunaja. Pri rieke je k dispozícii krásna upravená pláž. Ideálna príležitosť pre vaše podnikanie!

Areál zahŕňa:

1) Hlavnú budovu, ktorá pozostáva z dvoch podlaží. V prvom poschodí sa nachádza reštaurácia, toalety, kancelária, miestnosť so sprchou a WC pre personál, technická miestnosť pre pódium, šatňa pre účinkujúcich a miestnosť pre vzduchotechniku. K reštaurácii patrí priestranná terasa s kapacitou cca pre 150 osôb. Terasa poskytuje úžasný výhľad na rieku.

Prízemie zahŕňa kuchyňu, chladiace boxy, skladové priestory, sprchu s toaletou, dielňu, kancelária a miestnosť pre personál.

2) Pivnica, ktorá zahŕňa kotolňu s kotlom na olej a so zásobníkom (6000 l), miestnosť na elektromotory, garáž, uzamykateľný priestor na smeti a toalety. Garáž je pripravená na prestavbu na umiestnenie vzduchotechniky.

3) Tobogán s dĺžkou 208 m, ktorý končí pri Eskimo Insel v malom bazéne a vedie tiež do Dunaja.

4) Krytý gril s povoleným grilom na uhlie. Gril zahŕňa čiastočné kuchynské náčinie, posedenie a dve nové podesty.

5) Biergaten, novú stavbu, ktorá je čiastočne zakrytá a zahŕňa 3 podesty, bar a miestnosť na ukladanie vecí.

6) Eskimo Insel, dolnú podestu s barom, ktorá je čiastočne zakrytá. Podlaha je natretá protihorlavým náterom. Je tu zakrytý tanečný parket, animačný domček a piesková pláž.

Jednotlivé podesty sú napojené na zberné šachty, ktoré zodpovedajú predpisom. Všetky sú napojené na mestský vodovod, majú zrekonštruované elektrické vedenie, disponujú núdzovým osvetlením a majú značené núdzové východy. Na streche hlavnej budovy sa nachádza bezpečnostné svetlo, ktoré sa automaticky zapne v prípade výpadku prúdu a osvieti celý areál. V okolí sú umiestnené informačné tabule, ktoré veľmi dobre navigujú klientov od zastávky metra až po areál.

Celým areálom prechádza cyklistická trasa. Neďaleko je k dispozícii trasa metra U6, zastávka električiek a autobusu. Areál je tak ľahko dosiahnuteľný. Neďaleko areálu sa nachádza dostatok parkovacích miest. Veľkou výhodou sú povolené otváracie hodiny cez víkend do 2:00 hodín, ktoré je možné predĺžiť až do 4:00.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: