5* luxusné apartmány len pár krokov od jazera v centre Zell am See

Referenčné číslo: AV20034
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Zell am See
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 21.32 m2 - 174.09 m2
 
Cena:
149.900 € - 1.559.900 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

5* rezidencia je situovaná uprostred metropoly životného štýlu, v salzburskom mestečku Zell am See, a napriek tomu dýcha pokojnou atmosférou. Je len pár krokov od jazera a v pešej vzdialenosti od lanovky cityXpress, obchodov a reštaurácií. Úžasné apartmány rovnako ako spoločné priestory rezortu zaujmú svojim moderným dekorom s vkusnými detailmi v alpskom štýle. To všetko dopĺňajú kvalitné hotelové služby, ktoré pozdvihnú váš pobyt tu na úplne novú úroveň.


Prednosti rezortu:

 • Bezpečná investícia s bonusom príjemnej dovolenky
 • 5* rezort apartmánov v centre Zell am See
 • Minimálne garantované príjmy z prenájmu počas prvých dvoch rokov
 • V pešej vzdialenosti od lanovky CityXpress (600 metrov)
 • Bezprostredná blízkosť obchodov, reštaurácií a služieb
 • Niektoré apartmány ponúkajú výhľad na jazero
 • Kompletný systém správy a ďalšieho prenájmu.
 • Renomovaná správcovská spoločnosť 
 • Atraktívny celoročný rezort
 • Jazero, hory, ľadovec = 100 % zábavy
 • Kompletné vybavenie apartmánov
 • Reštaurácia, bar, lobby, recepcia, fitnes
 • Wellness s bazénom a 2 saunami
 • Kupujúci neplatí realitnú províziu

Prázdninový raj Zell am See - Kaprun

2 mestá, 1 rekreačná oblasť. Mestá Zell am See a Kaprun sú od seba vzdialené približne 8 km. Kým Zell am See dominuje úchvatné jazero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoria Hohe Tauern s ľadovcom Kitzsteinhorn, ktorý sa týči do výšky 3 203 m. n. m. a predstavuje jedinú horu v Salzbursku presahujúcu hranicu troch tisíc metrov. Lyžovanie si tu môžete užívať od októbra do začiatku leta. Jazero - hory - ľadovec. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Letnú aj zimnú sezónu si tu užijete na 100 %.

Oblasť spadá pod najstarší národný park Rakúska - Vysoké Taury - rozmanitú oblasť plnú nedotknutej prírody na ploche presahujúcej 1800 km2 s najvyššou horou Rakúska Grossglockner.

Na svoje si tu prídu športovci, rodiny s deťmi aj skôr narodení. Nespočet turistických a cyklistických trás, 18-jamkové golfové ihriská, fantasticky upravené zjazdovky všetkých náročností vrátane lyžovania na ľadovci, snow parky a prvotriedne wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Projekt zahŕňa celkom 56 útulných hotelových izieb a apartmánov. Pri plánovaní projektu bol kladený dôraz na luxus a komfort pre Vás a Vašich hostí.

V interiéroch aj v exteriéri bude použitý kvalitný materiál, fasáda domu dekorovaná prírodným kameňom a drevom. Projekt bude postavený v typickom alpskom štýle.

Apartmány budú odovzdané ich novým majiteľom kompletne zariadené a vybavené tak, aby ich bolo možné ihneď začať prenajímať.


Pešo od lanovky cityXpress

Chcete svoj deň stráviť športovo? Obujte si preskáče priamo v rezorte a dostaňte sa bez auta k lanovke cityXpress, ktorá je vstupnou bránou do lyžiarskeho a turistického raja. Tá je len 7 minút pešo odtiaľto (600 m). Vďaka novému lanovkovému spojeniu sa z Zell am See dostanete do Viehhofenu a v budúcnosti možno až priamo do vyhláseného Saalbachu.


Relax, pokoj a súkromie

Po aktívnom dni strávenom na lyžiach alebo na bicykloch si užite dokonalú relaxáciu vo wellness s 2 saunami, ktoré je tiež súčasťou rezidencie. A ak nemáte dosť, potrénujte svoje telo ešte vo fitness. K dispozícii je vám tiež recepcia s priestrannou lobby. Samozrejmosťou je dostatok garážových aj vonkajších parkovacích miest a lyžiareň. Svoj deň potom môžete zakončiť v bare či reštaurácii.


Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Očakávané príjmy z prenájmu sa pohybujú na úrovni cca 2,5 % v prvom roku a 3,45 % v druhom roku, pričom minimálne garantované príjmy činia v prvom roku 2 % a v druhom roku 3 % z celkovej výšky investície.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.


Termín výstavby

Výstavba projektu by sa mala začať v apríli 2021. Plánované dokončenie projektu sa predpokladá na rok 2022.

Projekt stavia renomovaný developer s mnohoročnou históriou na rakúskom trhu, ktorý sa pýši množstvom úspešne realizovaných projektov. Pre investora predstavuje garanciu kvality a bezpečne uložených prostriedkov.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku miesta výstavby v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: