Apartmány od skúseného developera v Zugspitz Arene

Referenčné číslo: MR19794
Krajina: Rakúsko
Región: Zugspitze
Mesto: Ehrwald
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 126.00 m2 - 177.00 m2
 
Cena:
865.000 € - 1.200.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Dovoľujeme si Vám ponúknuť nový projekt od skúseného developera, s ktorým dlhodobo spolupracujeme, v lyžiarskom stredisku Zugspitzarena.

Umiestnenie

Ponúkaný projekt leží v najväčšej dedine danej oblasti Ehrwald v nadmorskej výške 1 004 m. V zime si môžete vybrať z 3 lyžiarskych oblastí - Ehrwalder Alm, Wetterstein a ľadovec Zugspitze. Užite si lyžovanie až do výšky 2 750 m! Ďalšie lyžiarske oblasti ako je Lermoos, Biberwier, Berwang a Garmisch-Partenkirchen sú neďaleko a ľahko dostupné. Čaká na Vás 150 km zjazdoviek a 100 km bežeckých trás.

V lete je Ehrwald zase rajom pre turistov a cyklistov. Z rôznych stupňov obtiažnosti nespočtu trás si tak vyberie naozaj každý. V prípade nepriaznivého počasia môžete využiť krytú lezeckú stenu vhodnú aj pre začínajúcich lezcov. Pre milovníkov golfu je k dispozícii golfové ihrisko s výhľadom na majestátnu horu Zugspitze.

V centrálnej, a napriek tomu pokojnej časti Ehrwald bude postavený nový projekt apartmánov. Stavba bude vykonaná v tradičnom alpskom štýle s použitím prírodných materiálov, akými sú napríklad drevo a kameň.

Apartmány

K dispozícii je 9 apartmánov s 2 - 4 spálňami v samostatne stojacich chaletoch a 28 apartmánov s 1 - 4 spálňami v hlavnej budove. Niektoré apartmány sú mezonetové. Ku každému apartmánu patrí balkón a 2 - 4 parkovacie miesta v podzemnej garáži.

Interiéry apartmánov budú vybavené kvalitnými vstavanými kuchyňami a kúpeľňami s dizajnovým kúpeľňovým nábytkom. Apartmány budú profesionálne a štýlovo vybavené a zariadené a pripravené na odovzdanie na okamžité užívanie pre Vás aj pre ich ďalší prenájom.

V komplexe bude k dispozícii recepcia, reštaurácia, terasa na slnenie, fitnes a samozrejme kvalitne vybavené welness s bazénom a vonkajšou saunou.

Užívanie apartmánov

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné 6 týždňov v roku, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

Termín výstavby

Výstavba projektu je už takmer dokončená. Apartmány budú novým majiteľom odovzdané v auguste 2019!

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: