Krásny 3* hotel v blízkosti Bad Gastein

Referenčné číslo: SO19901
Krajina: Rakúsko
Región: Gastein
Mesto: Bad Gastein
Typ reality: Hotel / Penzión
Investičné príležitosti
Cena:
Pôvodná cena:
1.970.000 €
2.600.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Dovoľujeme si Vám ponúknuť na predaj krásny 3* hotel v blízkosti Bad Gastein.

Hotel obklopený horami sa nachádza v krásnej oblasti Bad Gastein, na okraji dediny Böckstein. Hotel je situovaný medzi dvoma hlavnými lyžiarskymi oblasťami v údolí. Do lyžiarskej oblasti Sportgastein je to cca 4 km, rovnakú vzdialenosť treba uraziť aj k Stubnerkögelbahn a do Bad Gasteinu. Hotel je najbližším ubytovacím zariadením k Sportgasteinu a je jediný, ku ktorému možno dôjsť na lyžiach cez freeride chodník. Pre Vaše pohodlie je možné dopraviť sa do lyžiarskych areálov aj ski busom. Zastávka ski busu je vzdialená iba 150 m od hotela. Priamo pred hotelom vedie mnoho turistických a cyklistických trás.

Z každej izby si môžete vychutnať krásny výhľad na hory, vodopád či rieku.

V okolí hotela sa nachádza prameň vody, ktorý je spätý so známou vodou Evian. V hoteli je táto voda využívaná aj v kuchyni, táto voda tiež zásobuje dve jazierka v priestoroch hotela.

Hotel sa skladá z dvoch budov a leží na pozemku o rozlohe cca 1,5 ha. Hlavná budova číta 5 poschodí a má celkovú rozlohu 2 700 m2. Druhá budova má rozlohu 610 m2. K dispozícii je 36 izieb s celkom 120 lôžkami v hlavnej budove. Väčšina izieb je priestranných - skladá sa z obývacej izby a spálne. 7 z týchto izieb tvoria apartmány s vybavenou kuchyňou. Druhá budova sa skladá z 12 izieb s celkom 21 lôžkami a apartmánu, ktorý je delený na 2 spálne, obývaciu izbu, spa so saunou, kuchyňu a 2 kúpeľne. Apartmán je možné využívať na prenájom hotelovým hosťom alebo ako bývanie vlastníkov hotela.

V hoteli sú k dispozícii 2 reštaurácie s barom a kuchyňou - obslúži až 120 ľudí naraz. V lete je možné postaviť niektoré stoly na záhradu a vytvoriť tak príjemnú atmosféru pre vonkajšie posedenie. V hoteli je ďalej sauna s infračervenou kabínou a relaxačnou miestnosťou, fitnes, lyžiareň so sušičom topánok. Myslelo sa aj na hostí s deťmi - na prízemí je detská herňa so súborom hračiek a videoprojektorom, kde je možné púšťať kreslené rozprávky.

Vo všetkých miestnostiach hotela je k dispozícii vysokorýchlostný internet a TV s viac ako 200 TV kanálmi. V lobby si môžu Vaši hostia oddýchnuť na pohodlnej sedačke a prečítať si knihu z menšej knižnice.

Pred hotelom nájdete priestranné parkovisko pre 40 áut, ďalej 7 garážových státí - garážové státie možno prenajať hosťom alebo je možné ich využiť pre hotelový transport.

V súčasnej dobe hotel ponúka hosťom aj prenájom bicyklov. Ďalšie reštaurácie sú dosiahnuteľné behom cca 10 minút pešo.

Pokiaľ Vás ponuka zaujala, prosím obráťte sa na nás, radi Vám oznámime viac informácií či Vám dohodneme prehliadku nehnuteľnosti.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: