Luxusný podkrovný apartmán so 4 spálňami pri ľadovci

Referenčné číslo: AV20069
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Kaprun
Typ reality: Byt/Apartmán
Investičné príležitosti
Veľkosť: 112.87 m2
 
Cena:
819.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Rezort luxusných apartmánov v modernom alpskom štýle sa nachádza v blízkosti Kaprunu, ľadovcového mesta a dovolenkového raja v Salzbursku. V bezprostrednej blízkosti objektu je zastávka skibusu, ktorý vás pohodlne dovezie k lanovkám Maiskogel, Kitzsteinhorn a Areitbahn. Súčasťou rezortu, postaveného v roku 2013, sú štýlové štúdiá a priestranné apartmány s balkónom alebo terasou na predaj do osobného vlastníctva. K maximálnemu pohodliu prispieva tiež lounge bar, recepcia a wellness so saunou a garážové parkovacie miesta.


Prednosti ponuky:

 • Bezpečná investícia s bonusom príjemnej dovolenky
 • Predaj apartmánov do osobného vlastníctva vrátane vybavenia, zariadení a parkovacieho miesta.
 • Lounge bar, recepcia, wellness so saunou, garáže
 • 900 metrov od lanovky Maiskogelbahn
 • 1,9 km od Tauern Spa World
 • 500 metrov od reštaurácií a obchodov v Kaprune
 • 6 km od jazera Zellersee
 • Kompletný systém správy a ďalšieho prenájmu.
 • Renomovaná správcovská spoločnosť
 • Atraktívny celoročný rezort
 • Jazero, hory, ľadovec = 100 % zábavy
 • Plánované lanovkové spojenie oblasti Zell am See / Kaprun sa strediskom Skicircus

Prázdninový raj Zell am See - Kaprun

2 mestá, 1 rekreačná oblasť. Mesta Zell am See a Kaprun sú od seba vzdialené približne 8 km. Kým Zell am See dominuje úchvatné jazero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím pohoria Hohe Tauern s ľadovcom Kitzsteinhorn, ktorý sa týči do výšky 3 203 m. n. m. A predstavuje jedinú horu v Salzbursku presahujúcu hranicu troch tisíc metrov. Lyžovanie si tu môžete užívať od októbra do začiatku leta. Jazero - hory - ľadovec. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Letnú aj zimnú sezónu si tu užijete na 100 %. A to nie je všetko. V budúcnosti sa plánuje ďalšie lanovkové spojenie s oblasťou Skicircus. Už teraz je v prevádzke nová lanovka z Zell am See do Viehhofenu.

Oblasť spadá pod najstarší národný park Rakúska - Vysoké Taury - rozmanitú oblasť plnú nedotknutej prírody na ploche presahujúcej 1800 km2 s najvyššou horou Rakúska Grossglockner.

Na svoje si tu prídu športovci, rodiny s deťmi aj skôr narodení. Nespočet turistických a cyklistických trás, 18-jamkové golfové ihriská, fantasticky upravené zjazdovky všetkých náročností vrátane lyžovania na ľadovci, snow parky a prvotriedne wellness centrum Tauern Spa máte na dosah.


Apartmán na predaj do osobného vlastníctva

Ponúkame apartmán o rozlohe 112,87 m2, ktorý disponuje 4 spálňami s kúpeľňami a obývacou izbou s kuchyňou s prístupom na balkón. Priznané trámy vytvárajú v apartmáne útulnú alpskú atmosféru. Apartmán je veľmi moderné a vkusne vybavený. Patrí k nemu garáž a vonkajšie parkovacie miesto.


Atraktívna investícia

Apartmány sú na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Vzhľadom k očakávanému lanovkovému spojeniu medzi oblasťou Skicircus a Zell am See predstavuje rezidencia skvelú investičnú príležitosť s potenciálom zvýšenia hodnoty nehnuteľnosti aj atraktívnych príjmov z prenájmu.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

Foto: Wall-e16 / Shutterstock.com, Todoran Andrei / Shutterstock.com, mRGB / Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: