Nové apartmány v blízkosti centra obce Kaprun

Referenčné číslo: KG15886
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Kaprun
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 104.23 m2
 
Cena:


Predané

Máte radi lyžovanie, ale aj vodné športy alebo bicykel? Potom je pre Vás Zell am See/Kaprun to pravé! Kombinácia ľadovca, hôr a jazera robí toto miesto vyhľadávanou destináciou nielen pre turistov.

Sme radi, že Vám práve tu môžeme ponúknuť 15 nových apartmánov. Jedná sa o rekonštrukciu a čiastočnú prestavbu existujúceho objektu cca 500 m od centra obce Kaprun a lanovky Maiskogel. Ku každému apartmánu patrí balkón, parkovacie miesto vonku a pivnica. Apartmány sa budú odovzdávať s vybavenou kúpeľňou, WC a s kuchynskou linkou (na výber je niekoľko dizajnov a farieb). Apartmány nie sú vybavené nábytkom, na želanie kupujúceho je možné nechať apartmány zariadiť. Pre strávenie príjemných chvíľ oddychu a relaxácie je všetkým vlastníkom k dispozícii wellness so saunou, fitness a infračervená kabína. Súčasťou komplexu bude aj recepcia, ktorá bude prevádzkovaná cez víkendy.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu.

Rezidencia sa nachádza v blízkosti centra mesta (500 m), termálnych kúpeľov Tauern Spa (400 m), lanovky Maiskogel (400 m) a golfového ihriska (3,3 km). Ľadovec Kitzsteinhorn je vzdialený iba 6,7 km od apartmánov.

Alpská zima so 100% garanciou snehu? To je Zell am See / Kaprun. Zima začína na ľadovci Kitzsteinhorn s nadmorskou výškou cca 3000 m a končí na brehoch zamrznutého Zellerského jazera. V troch lyžiarskych areáloch - ľadovec Kitszteinhorn, lyžiarsky areál Maiskogel a Schmittenhöhe - si príde na svoje každý lyžiar. Je Vám k dispozícii 138 upravených zjazdoviek a 53 lanoviek. Nielen lyžiari, ale aj milovníci bežiek môžu využiť mnohé upravené bežecké trásy. V zime sa môžete vydať aj na pešiu túru po značených cestách, korčuľovať alebo treba sánkovať. Nudiť sa tu určite nebudete ani v lete. Môžete využiť značené turistické trasy, cyklotrasy, paragliding, ponuku vodných športov na jazere Zeller See alebo golfové ihriská.

Po náročnom dni plnom športových aktivít je potrebné si oddýchnuť. Nechajte sa uniesť rakúskou pohostinnosťou a navštívte útulné horské chaty, reštaurácie a bary. Za návštevu stoja aj nedávno postavené termálne kúpele Tauern Spa.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: