Nový rezort apartmánov v olympijskom regióne

Referenčné číslo: CA19929
Krajina: Rakúsko
Región: Seefeld in Tirol
Mesto: Mösern
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 44.00 m2 - 138.00 m2
 
Cena:
285.000 € - 1.250.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Nový projekt apartmánov je situovaný na slnečnom mieste v mestečku Mösern v blízkosti známeho tirolského olympijského strediska Seefeld in Tirol. Oblasť ponúka nepreberné množstvo aktivít v priebehu letnej aj zimnej sezóny. Od majstrovských podmienok pre bežkárske lyžovanie, cez futbal, turistiku, cyklistiku, biatlon, zjazdové lyžovanie, paragliding, sánkovanie, horolezectvo, až po prvotriedny wellness a vodný svet. Má čo ponúknuť športovým nadšencom aj rodinám s malými deťmi.

Apartmány do osobného vlastníctva

Rezidencia sa skladá z apartmánov rôznych veľkostí, ktoré sú ponúkané na predaj do osobného vlastníctva. Vybrať si môžete z 8 apartmánov s 1 - 3 spálňami. Súčasťou väčšiny apartmánov je vlastný terasa, odkiaľ si môžete užívať úžasný výhľad na okolité hory. K apartmánom patrí aj vonkajšie parkovacie miesto.

Vybavenosť rezortu

Všetky apartmány sú odovzdávané kompletne zariadené a vybavené. V dome je k dispozícii recepcia a exkluzívny wellness s fínskou saunou, infračervenou kabínou a relaxačnou miestnosťou.

Atraktívna investícia

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Očakávané príjmy z prenájmu sa šplhajú až k 4,55 % z kúpnej ceny. Výnimkou sú apartmány TOP 7 a TOP 8, ktoré je možné využívať ako voľnočasové bez nutnosti prenájmu.

Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Dostupnosť

Mestečko Mösern leží v blízkosti Innsbrucku. Cesta autom z Bratislavy trvá približne 6 hodín.

Termín výstavby

Apartmány sú vo výstavbe a ich dokončenie sa predpokladá vo februári 2020.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

Foto: Dean Drobot / Shutterstock.com, Jacob Lund / Shutterstock.com, Nejron Photo / Shutterstock.com, FooTToo / Shutterstock.com, Oleg_P / Shutterstock.com, nullplus / Shutterstock.com, g-stockstudio / Shuttestock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: