Rodinný rezort apartmánov v centre Kaprunu

Referenčné číslo: GI19939
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Kaprun
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 54.96 m2
 
Cena:
Pôvodná cena:
389.000 €
409.000 € - 457.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Kaprun residenz

Predstavujeme menší rodinný rezort 8 apartmánov v centre obľúbenej rekreačnej oblasti Zell am See - Kaprun k predaju do osobného vlastníctva. Na výber je z apartmánov s 1 alebo 2 spálňami, priestrannými terasami, balkónmi a predzáhradkami. Apartmány môžete ďalej prenajímať s výnosmi až 4 % p.a., alebo využiť možnosť rozšíreného vlastného užívania. Investujte a splňte si svoj sen. Viac informácií nájdete aj na www.kaprun-residenz.sk


Prázdninový raj - Zell am See/ Kaprun

Apartmány sa nachádzajú v centre obľúbenej rekreačnej oblasti Zell am See - Kaprun. Tá ponúka nepreberné množstvo športových aj relaxačných aktivít v priebehu letnej aj zimnej sezóny. Kým Zell am See dominuje úchvatné jazero Zell, Kaprun vyniká strmým úbočím s ľadovcom Kitzsteinhorn, ktorý sa týči do výšky 3 203 m. n. m. a predstavuje jedinú horu v Salzbursku presahujúcu hranicu 3000 metrov. Celá oblasť spadá pod najstarší národný park Rakúska - Vysoké Taury.

Nespočet turistických a cyklistických trás, 18-jamkové golfové ihrisko a prvotriedne wellness centrum Tauern Spa máte na dosah. Krištáľovo čisté jazero láka na kúpanie aj k prechádzke loďou. Oblasť nadchne aj milovníkov paraglidingu a horolezectva. Veľmi obľúbená je ferrata s výhľadom na ohromujúcu vysokohorskú vodnú nádrž v Kaprune. Jazero - hory - ľadovec. Žiadny iný región neponúka takto jedinečnú kombináciu! Letnú aj zimnú sezónu si tu užijete na 100 %.


Kvalita, komfort, súkromie

Projekt bude postavený v typickom alpskom štýle s dôrazom na komfort a súkromie jednotlivých majiteľov. Na výber je z apartmánov s 1 alebo 2 spálňami. Apartmány na prízemí majú priestranné terasy a predzáhradky, apartmány vo vyšších poschodiach disponujú vlastnými balkónmi. Súčasťou každej jednotky je tiež vlastné parkovacie státie v garáži. Vybavenie apartmánov si môže každý vlastník zabezpečiť sám podľa svojho vkusu a želania. V prípade záujmu je možné využiť pomoc developera s vybavením.


Možnosť rozšíreného užívania

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva a podľa územného plánu sú určené k ďalšiemu prenájmu s možnosťou čiastočného vlastného užívania.

Klienti spoločnosti Rellox môžu využiť výnimočnej možnosti, že neuzatvoria zmluvu s nastaveným prevádzkovateľom objektu a budú si správu apartmánu riešiť sami. To otvára vlastníkom apartmánov dvere k väčšiemu rozsahu vlastného užívania v rámci platných zákonov. Samozrejme Vám pomôžeme všetko ohľadom prevádzky, užívania a prenájmu nastaviť k Vašej spokojnosti.


Investícia

Ak sa rozhodnete prenajímať apartmány prostredníctvom stanoveného prevádzkovateľa, je pre vlastníkov nehnuteľností zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. V hlavnej sezóne je možné užívať apartmán iba po celých týždňoch. Očakávaný výnos dosahuje až 4 % z celkovej výšky investície vrátane vedľajších nákladov po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. Kalkuláciu radi poskytneme na vyžiadanie.


Vynikajúca dostupnosť

Resort apartmánov sa nachádza pri centre Kaprunu, len 4 minúty od lanovky vedúcej na ľadovec, 5 minút od prvotriedneho wellness Tauern Spa Kaprun, 10 minút od golfového ihriska a 15 minút od jazera v Zell am See. Z Bratislavy sa sem autom dostanete približne za 5 hodín.


Nové lanovkové spojenie

Na konci novembra 2019 bolo slávnostne otvorené dlho očakávané lanovkové spojenie 3K K-ONNECTION. Z centra Kaprunu sa tak dostanete kabínkou cez Maiskogel priamo až na ľadovec Kitzsteinhorn.

Od roku 2019 je v prevádzke aj nová lanovka ZELLAMSEEXPRESS, vďaka ktorej sa zo Schmittenhöhe v Zell am See dostanete do Viehhofen ... a ten je už súčasťou obľúbeného strediska Ski Circus. V budúcnosti sa plánuje ďalšie lanovkové prepojenie z Viehhofen do srdca Ski Circus. Na lyžiach by ste sa tak dostali z Zell am See až priamo do vyhláseného Saalbachu.

Už teraz môžete využiť SKI ALPIN CARD, ktorá otvára dvere k lyžiarskym zážitkom najvyššej úrovne vo všetkých 3 oblastiach - Kaprun vrátane ľadovca Kitzsteinhorn, Zell am See a strediskom Skicircus. Čaká na vás celkom 408 km zjazdoviek, 121 vlekov a nekonečne zábavy.


Termín výstavby

Stavebné povolenie bolo už vydané. Výstavba apartmánov by sa mala začať v novembri 2020. Plánované dokončenie je v decembri 2021.


Mohlo by vás zaujímať


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

info@rellox.sk, +421 949 88 00 75

Foto: Wall-e16 / Shutterstock.com, nikolpetr / shutterstock.com, Todoran Andrei / Shutterstock.com, FamVeld / Shutterstock.com

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: