Luxusné chalety u Hallstattského jazera

Referenčné číslo: WT19342
Krajina: Rakúsko
Región: Hallstatt
Mesto: Hallstatt
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Investičné príležitosti
Veľkosť: 50.00 m2 - 245.00 m2
 
Cena:
235.000 € - 776.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Chalety sa nachádzajú v tesnej blízkosti Hallstattského jazera v mestečku Obertraun v nádhernom prostredí rakúskych Álp, ktoré stoja za to spoznať v zime aj v lete nielen kvôli nádhernej prírode, ale aj najrôznejším kultúrnym podujatiam a možnostiam športového vyžitia, ktoré táto oblasť ponúka. Okrem turistiky, jazdy na bicykli, minigolfu, tenisu a plávania môžete vyskúšať tiež jazdu na koni, rafting, kaňoning, alebo dokonca paragliding či zoskok padákom.

Obertraun je skvelým východiskovým bodom pre túry v okolí horského masívu Dachsteinu. Soľná komora, v ktorej Obertraun leží, je zapísaná na zozname UNESCO. Charakteristické sú pre ňu priezračná jazerá a impozantné kulisy v podobe alpských velikánov. Za návštevu stojí aj neďaleké mesto Salzburg.

Lyžiarske stredisko Krippenstein u Obertraun je rajom pre milovníkov jazdy vo voľnom teréne. Tiež sa môžete vydať na zimnú túru, prejsť sa na saniach alebo usporiadať výlet na bežkách. Dachstein West, najväčšie lyžiarske stredisko Horného Rakúska, je vzdialené len 20 minút jazdy.

Postavené tu bolo 59 luxusných chaletov v tradičnom vidieckom štýle a hlavná budova s reštauráciou s výhľadom na jazero a pláž. V hlavnej budove je k dispozícii krytý bazén, wellness, recepcia, obchod, konferenčná miestnosť a detský kútik.

Chalety zodpovedajú kategórii 4 hviezdičiek. Na výber je z niekoľkých druhov chaletov pre 4 až 10 osôb, ktoré ponúkajú 2 až 5 spální, luxusnú kuchyňu s umývačkou, mikrovlnnou rúrou, indukčnou varnou doskou a chladničkou, krbové kachle, balkóny, terasy a niektoré dokonca saunu. Chalety sú kompletne zariadené a patrí k nim vlastné parkovacie státie.

Chalety sú pripravené na odovzdanie.

Chalety sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné niekoľko týždňov v roku, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Každá spálňa má vlastnú kúpeľňu, a tak môžu byť prenajímané tiež jednotlivo ako hotelové izby. Príjmy z prenájmu dosahujú podľa typu chaletu cca 3 – 4 % z kúpnej ceny chaletu po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Viac informácií o podmienkach prenájmu a vlastného užívania Vám radi poskytneme na vyžiadanie.

V decembri 2018 bola dokončená druhá fáza projektu sa 23 novými chaletmi. Nehnuteľnosti sú pripravené na odovzdanie.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: