Nové apartmány pri lanovkách Serfaus - Fiss - Ladis

Referenčné číslo: CA19829
Krajina: Rakúsko
Región: Iné oblasti
Mesto: Serfaus
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 41.05 m2
 
Cena:
339.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Predstavujeme nový rezort 13 apartmánov, ktorý vzniká na vynikajúcom mieste len 300 metrov od lanoviek a centra mestečka Serfaus. Vďaka skvelému umiestneniu si môžete užívať blízkosť turistických a cyklistických trás, zjazdoviek a bežeckých trás. Len 4 km odtiaľto sú ďalšie lanovky oblasti Fiss - Ladis a 5 km odtiaľto známy Serfauser Sauser - vyhľadávaná atrakcia, v ktorej sa váš sen o lietaní stane realitou.

Apartmány sa predávajú kompletne zariadené a vybavené. Samozrejmosťou sú plne vybavené kuchyne, balkóny, WiFi a televízia.

Ku spoločným priestorom patrí welness zóna, ktorá zahŕňa fínsku saunu, infračervenú kabínu a relaxačnú miestnosť. V dome je k dispozícii aj lyžiareň so sušičom topánok. K apartmánom s jednou spálňou patrí 1 parkovacie miesto v garáži, k apartmánom s dvoma spálňami 1 parkovacie miesto v garáži a 1 parkovacie miesto vonku.

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať. Zmluva o ďalšom prenájme sa uzatvára na 20 rokov.

Výstavba projektu sa začala 17. 9. 2018 a dokončená by mala byť na jeseň 2019.

Serfaus-Fiss-Ladis je bezpochyby jedna z najlepších lyžiarskych oblastí Rakúska, ktorá získala aj množstvo ocenení. Tento najväčší rodinný lyžiarsky rezort sa rozprestiera od 1200 až po 2820 m.n.m. a ponúka zjazdovky všetkých náročností. Užívať si môžete aj sánkarské dráhy (niektoré aj s nočnou prevádzkou), bežkárske trasy, aprés ski, reštaurácie, priestranný detský lyžiarsky raj a mnoho adrenalínových atrakcií. Serfaus ponúka mnoho nádherných turistických a cyklistických trás vrátane bike parku. Môžete si tu užiť aj raftovanie, kúpanie a relaxovanie pri horských jazier či v niektorom z bazénov a spa. Aj pre malých návštevníkov čaká mnoho atrakcií, dobrodružné chodníky a zábavný park. Môžete využiť tiež letnú zľavovú kartu.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: