Nové apartmány v centre Piesendorfu

Referenčné číslo: SB19588
Krajina: Rakúsko
Región: Kaprun/Zell am See
Mesto: Piesendorf
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 104.28 m2
 
Cena:
422.264 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ponúkame Vám nové apartmány, ktoré sú situované v centre Piesendorfu. V okolí nájdete obchody, pekáreň a niekoľko reštaurácií. Apartmány ležia len 6 minút od obľúbeného Kaprunu, ktorý ponúka aj celoročné lyžovanie na ľadovci Kitzsteinhorn. Apartmány ležia tiež 10 minút od mesta Zell am See, kde nájdete nielen zjazdovky, ale aj jazero na kúpanie. Apartmány v Piesendorfu sú tak ideálne využiteľné v letnej aj v zimnej sezóne.

K dispozícii je 24 apartmánov rozdelených do 3 budov. V hlavnej budove bude reštaurácia, wellness a 2 podkrovné apartmány. V domoch A a B bude vždy 11 apartmánov.

Apartmány majú rozlohu 50-110 m2. Na výber sú apartmány s jednou až štyrmi spálňami. Apartmány charakterizuje moderný alpský dizajn, priestranné obytné miestnosti, kuchyne a veľké okná. Ku každému apartmánu patrí terasa alebo balkón, kde si môžete vychutnať okrem krásneho výhľadu na okolité hory i dobrý obed alebo večerný pohárik.

Vybavenie apartmánov je zabezpečené spoločnosťou Mountain Concept. Kupujúci jedná o vybavenie svojho apartmánu priamo s touto spoločnosťou. Cena vybavenia nie je zahrnutá v kúpnej cene apartmánov.

V kúpnej cene je zahrnuté 1-2 parkovacie miesta.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho komerčného prenájmu. Prenájom apartmánov je zaistený profesionálnou agentúrou.

Apartmány by mali byť dokončené v 11/2018.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: