Nové apartmány vo svetovo preslávenom Ötztalu

Referenčné číslo: CA19850
Krajina: Rakúsko
Región: Sölden/Ötztal
Mesto: Längenfeld
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 67.90 m2 - 79.99 m2
 
Cena:
297.914 € - 363.945 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Hľadáte vlastný apartmán v dosahu najlepších lyžiarskych stredísk? Vybavenie zamerané na vysoký komfort a kvalitu? Snívate o nádhernom welness, aby ste si po celom dni mohli príjemne oddýchnuť? Ak áno, vitajte v novom rezorte v Längenfelde!

Popis oblasti

Längenfeld je očarujúce alpské mestečko, ktoré sa nachádza v zlatom strede 67 km dlhého ötztalského údolia. Predstavuje skvelé miesto pre milovníkov zimných športov s perfektnými bežeckými traťami a rodinným lyžiarskym strediskom Gries. Novinkou tohtoročnej sezóny je možnosť využitia jedného skipasu na celé Ötztalské údolie s 356 km zjazdovkami, 90 lanovkami a 6 lyžiarskymi areálmi. Lyžovať môžete vo svetovo známom Söldene, Obergurgl-Hochgurgl, alebo rodinných lyžiarskych oblastiach Hochoetz-Kühtai, Niederthai, Gries a Vent. Užívajte si dokonale upravené zjazdovky a dostatok snehu od jesene až do neskorej jari.

Výborné podmienky ponúka táto oblasť aj pre vyznávačov horskej turistiky, cyklistiky či horolezectva. V obci je výborne vybavené športové centrum s tenisovými kurtmi, futbalovými ihriskami a vonkajším bazénom. Rodiny s deťmi budú nadšené z fantastického funparku s tobogánmi, trampolínami, hojdačkami či korčuliarskym parkom.

Längenfeld je preslávený vďaka fascinujúcim termálnym kúpeľom Tirol Therme Aqua Dome, ktoré sú najlepším spa rezortom v Alpách. Vďaka úžasným výhľadom do majestátnych hôr, príjemne teplej a bublajúcej vode prináša dokonalú relaxáciu pre telo i myseľ.

Popis projektu

Ponúkame nový apartmánový komplex situovaný v samom centre Längenfelde. V bezprostrednej blízkosti projektu nájdete mnoho reštaurácií, obchodov či zastávku autobusu.

Projekt zahŕňa celkom 10 apartmánov s 2 spálňami, plne vybavenou kuchyňou, obývačkou s prístupom na balkón a kúpeľňou. Apartmány sú predávané vrátane kvalitného vybavenia. Súčasťou domu je lyžiareň so sušičom topánok a garáže. Majiteľom sú k dispozícii aj vonkajšie parkovacie miesta.

Kupujúci majú povinnosť dokúpiť k apartmánu 2 parkovacie miesta (spolu za 40 000 EUR bez DPH) a nábytkový balíček v cene 30 000 EUR bez DPH.

Ďalší prenájom

Apartmány sú určené na predaj do osobného vlastníctva, ale majiteľ nehnuteľnosti je povinný túto nehnuteľnosť ďalej komerčne prenajímať. Očakávaný príjem z prenájmu v prvom roku je až 4,49 % z kúpnej ceny nehnuteľnosti po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.

Vlastné užívanie nehnuteľnosti je možné, ale ďalší prenájom musí prevažovať. Pre vlastníkov nehnuteľností je zaistený komplexný servis so správou a ďalším prenájmom nehnuteľnosti, bez starostí pre majiteľov nehnuteľností. Podmienka ďalšieho prenájmu nehnuteľnosti vás nijako neobmedzuje pri ďalšom nakladaní s osobným vlastníctvom - tzn. nehnuteľnosť môžete kedykoľvek počas trvania zmluvy ďalšieho komerčného prenájmu predať.

Termín výstavby

Výstavba sa už začala. Dokončenie apartmánov je plánované na august 2019.

Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: