Ski in / ski out chalet v obľúbenom lyžiarskom stredisku Fanningberg

Referenčné číslo: PR19338
Krajina: Rakúsko
Región: Obertauern
Mesto: Fanningberg
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 94.55 m2 - 113.47 m2
 
Cena:
330.000 € - 380.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Na jednom z najkrajších miest Lungau s nádherným výhľadom do údolia aj na okolité hory, vzniká úplne nových 14 chaletov. Ležia v nadmorskej výške 1 500 m a sú situované priamo na zjazdovke. Sú teda koncipované ako ski in/ ski out chalety.

Skvele upravené zjazdovky, moderné lanovky a mnoho zábavy na lyžiach bez front na Vás čaká priamo predo dvermi! Fanningberg nie je len zimnou destináciou, aj v lete Vám má čo ponúknuť. Mnoho turistických značených trás čaká práve na Vás.

Dvojposchodové chalety majú rozlohu cca 95 m2. Prízemie dominuje priestrannou obývacou izbou s jedálňou a kuchyňou s priamym prístupom na terasu, odkiaľ si môžete vychutnať nádherný výhľad na okolité hory. Na tomto poschodí nájdete aj veľkú komoru s prípojkou na práčku a sušičku. Je tu tiež WC pre hostí.

Po schodoch sa dostanete do prvého poschodia, kde sú celkom 3 spálne. Hlavná spálňa disponuje vlastnou kúpeľňou. Na poschodí je možné využiť ešte jednu kúpeľňu a WC.

Všetky chalety sa predávajú zariadené nábytkom. Všetky okná sú drevené a sú zasklené izolačným dvojsklom. Z ďalšieho vybavenia je možné spomenúť napríklad dubové parketové podlahy, alebo veľkoformátové svetlé obklady v kúpeľniach.

Chalety sa začnú stavať na jar roku 2016, dokončené by potom mali byť na budúcu zimnú sezónu, teda už v zime 2016.

Sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase Vašej neprítomnosti ich bude prenajímať profesionálna agentúra a vy budete získavať atraktívny príjem z prenájmu.

Lyžiarska oblasť Fanningberg leží v Lungau, v srdci Rakúska. Je známa predovšetkým vďaka širokým a vždy skvele upraveným zjazdovkám. Toto stredisko je obľúbené najmä u rodín s deťmi. Ďalšie 3 lyžiarske strediská sú dosiahnuteľné počas 15 minút autom - Obertauern, Katschberg - Aineck a Grosseck-Speiereck, ktoré ponúkajú viac ako 300 km zjazdoviek a mnoho bežeckých tratí. Lungau je jednou z najslnečnejších oblastí v Rakúsku.

Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo do developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

 

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: