Ski in/ski out chalety a apartmány v lyžiarskom stredisku Wagrain

Referenčné číslo: GI19552
Krajina: Rakúsko
Región: St. Johann/Wagrain
Mesto: Wagrain
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 93.81 m2 - 98.50 m2
 
Cena:
399.000 € - 439.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Priamo pri zjazdovke!

Nový projekt bude postavený pri lanovke Grafenberg priamo pri zjazdovke! Jedinečná príležitosť vlastniť ski in/ski out apartmán v Ski Amadé!

Projekt sa skladá zo 13 chaletov s rozlohou 127 m2 a z 15 apartmánov s rozlohou 73 - 77 m2 a zo 6 apartmánov s rozlohou 96 - 100 m2. Ku všetkým apartmánom a chaletům budú k dispozícii parkovacie miesta v podzemnej garáži. V hlavnej budove bude k dispozícii recepcia, kancelária spoločnosti, ktorá apartmány prenajíma, a wellness.

Apartmány aj chalety sú kompletne zariadené. Patria k nim východne a juhozápadne orientované balkóny alebo terasy s krásnym výhľadom. Ku každému apartmánu/chaletu patrí pivnica. Ku každému apartmánu patrí 1 parkovacie miesto, ku každému chaletu 2 parkovacie miesta.

Chalety sa skladajú zo 4 spální a 3 kúpeľní. U apartmánov si môžete vybrať z dvoch typov - z apartmánov s dvoma spálňami a dvoma kúpeľňami alebo z apartmánov s tromi spálňami a troma kúpeľňami.

Chalety aj apartmány sú určené ku kombinácii vlastného užívania a ďalšieho prenájmu. V čase Vašej neprítomnosti budú apartmány prenajímané renomovanou spoločnosťou a vy získate atraktívny príjem z prenájmu. Ide tak o investíciu bez starostí. Očakávaný výnos z prenájmu až 3,98% po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením!

Stavebné povolenie na projekt už bolo vydané. Začatie výstavby sa predpokladá na apríl 2017, jej dokončenie potom v decembri 2018.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: