Vybavené alpské chalety v Nassfelde priamo na zjazdovke

Referenčné číslo: RG18908
Krajina: Rakúsko
Región: Nassfeld/Hermagor
Mesto: Nassfeld
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 89.59 m2 - 132.39 m2
 
Cena:
355.000 € - 545.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Predané

Ski in/ ski out chalety

Priamo vedľa zjazdovky v najkrajšom stredisku spolkovej krajiny Korutánsko, v Nassfelde, vznikol rezidenčný projekt 56 plne vybavených horských chaletov. Chalety sú postavené na slnečnom svahu na mieste, ktoré je celoročne dobre dostupné autom.

Chalety sú postavené v modernom alpskom štýle. Elegantne, funkčne a veľmi útulne sú zariadené všetky obytné miestnosti. Tmavý dub, teplá červená a ušľachtilá zelená farba dominujú. Príjemnú atmosféru dotvára plápolajúci oheň v krbe. Veľké okná Vám zaručujú nielen dostatok popoludňajšieho slniečka, ale aj nádherný výhľad na zjazdovku a okolité hory. Každý chalet bude novému vlastníkovi odovzdaný vybavený od obliečky až po televíziu.

K dispozícii je 45 chaletov pre 4-6 osôb s rozlohou cca 75 m2 a s balkónom. Zvyšných 6 chaletov je určených pre 8-10 osôb a majú rozlohu cca 100 m2 a balkón.

Chalety sú určené ku kombinácii vlastného využívania a ďalšieho prenájmu. Garantovaný výnos činí cca 4% z kúpnej ceny nehnuteľnosti sa zohľadnenia inflácie, priemerný odhadovaný výnos činí teda cca 5%.

Lyžiarske stredisko Nassfeld-Hermagor sa pýši najdlhšou osvetlenou zjazdovkou v Alpách. Nenechajte si ujsť zjazd dlhý 7,6 km! Hore Vás vyvezie Millenium Express - najdlhšia kabínková lanovka Álp. Na svoje prídu lyžiari všetkých úrovní - od začiatočníkov až po profesionálov. Skvelý je novovybudovaný snowpark na Garntnerkofel. Lyžiarske stredisko Nassfeld-Hermagor Vám môže ponúknuť 110 km zjazdoviek všetkých obtiažností, ktoré obsluhuje 30 moderných lanoviek.

Akonáhle zlezie z hôr posledný sneh a príjemne sa oteplí, začína pravý raj pre turistov. Kto nerád chodí do kopcov, môže využiť niektorú z mnohých lanoviek, ktoré sú v prevádzke aj v letných mesiacoch. Pre tých, ktorí majú radi Taliansko, je poloha komplexu ideálna. Len 500 m vzdušnou čiarou je vzdialené susedné Taliansko. Osviežiť sa môžete v neďalekom jazere Presseggersee. Deti i dospelí si môžu vyskúšať jazdu "Pendolino" na letnej bobovej dráhe. Na svoje si prídu aj golfisti. Len 12 km od rezortu leží 18 jamkové golfové ihrisko.

V prípade záujmu o hypotéku nás kontaktujte. V spolupráci s developerom sú pre Vás pripravené zvýhodnené podmienky financovania.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: