Nové apartmány priamo pri lanovke

Referenčné číslo: RA15868
Krajina: Rakúsko
Región: Saalbach/Hinterglemm
Mesto: Saalbach/Hinterglemm
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 111.81 m2
 
Cena:
1.150.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Výnosy sú cca 5% ročne - po odpočítaní prevádzkových nákladov.

Saalbach / Hinterglemm je jedna z najvyhľadávanejších destinácií v rakúskom Salzbursku. Práve tu, v tejto exkluzívnej lokalite, priamo pri lanovke Reiterkogelbahn a v centre Hinterglemm, vznikajú nové ski in / ski out apartmány.

Rezidencia pozostáva z malých apartmánov s rozlohou cca 50 m² pre dve osoby až po veľké apartmány s cca 250 m² pre veľkú rodinu. Apartmány sa rozkladajú na šiestich poschodiach, sú svetlé a slnečné. Ku všetkým apartmánom patrí terasa a / alebo balkón s výhľadom na Hinterglemm a hory Pinzgauer Grasberge a na zjazdovky známej lyžiarskej oblasti Skicirkus.

Vybavenie apartmánov je podľa priania kupujúceho možné v tradičnom alebo naopak v modernom štýle. Apartmány sú vybavené výlučne kvalitnými materiálmi z dreva, kameňa a skla. Apartmány budú odovzdávané kompletne vybavené a zariadené (napr. kuchyňa s rúrou, chladničkou, umývačkou riadu apod., zariadená kúpeľňa, moderná televízia, balkónový nábytok)

Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto. Všetkým majiteľom je k dispozícii aj vlastné wellness so saunou, parou a odpočinkovou miestnosťou.

Všetci majitelia môžu využívať služby susedného hotela, ktorý bude súčasťou celého rezortu. Môžete využiť panoramatický strešný bazén, rozsiahlu ponuku spa, možnosť stráženia detí alebo sa môžete stravovať v hotelovej reštaurácii.

Kúpou apartmánu v ponúkanom komplexe nezískate len svoju vysnívanú nehnuteľnosť, ale aj výnos z prenájmu a profit z rastúcej hodnoty nehnuteľnosti.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného využitia a ďalšieho prenájmu. O prenájom sa postará spoločnosť, ktorá prevádzkuje susedný hotel. Majiteľ sa môže rozhodnúť, či bude preferovať očakávaný (flexibilný) alebo garantovaný príjem z prenájmu. Zmluva o garantovanom príjmu z prenájmu sa uzatvára na dobu 5 rokov. Prenájmom apartmánu kupujúci ušetrí pri kúpe nehnuteľnosti DPH z kúpnej ceny nehnuteľnosti, ktoré nie je nutné platiť.

Dokončenie celej rezidencie sa predpokladá na júl 2016.

Saalbach, Hinterglemm a Leogang dohromady tvoria najväčšiu lyžiarsku oblasť v Rakúsku a svojim hosťom ponúkajú cca 200 km zjazdoviek, 10 km bežkárskych tratí a rýchly presun pomocou 55 moderných lanoviek. Vstup do lyžiarskeho raja začína priamo pred dverami Vášho nového apartmánu! Aj na jar, v lete a na jeseň stojí Saalbach / Hinterglemm za návštevu. Využiť môžete značených turistických trás, cyklotrás, golfových ihrísk, tenisových kurtov alebo aj možnosti splavovania divokej rieky na raftoch.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám odpovieme ďalšie otázky, či zabezpečíme prehliadku nehnuteľnosti. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: