Reality a nehnuteľnosti Rakúsko

Ak uvažujete o kúpe nehnuteľnosti v Rakúsku, ste na správnej adrese. Spoločnosť Rellox ponúka širokú škálu nehnuteľností najmä v lyžiarskych oblastiach, ale aj v oblastiach vhodných pre letnú rekreáciu a v mestách.

Už od roku 2004 spolupracujeme s vybranými medzinárodnými ale aj menšími lokálnymi developermi, ktorí stavajú projekty vo vyhlásených alpských strediskách. V našej databáze rakúskych realít nájdete apartmány, byty, domy, radové domy, luxusné nehnuteľnosti, penzióny a hotely na predaj. Zároveň ponúkame zaujímavé príležitosti investície do rakúskych realít s návratnosťou investície formou zhodnotenia nehnuteľnosti alebo ďalšieho prenájmu. V prípade niektorých projektov môžu veľkí aj malí investori kúpiť nehnuteľnosť s garantovaným príjmom z prenájmu až cca 8% ročne.

Rakúsko je obľúbenou destináciou najmä vzhľadom k vynikajúcim lyžiarskym podmienkam, vrátane lyžovania na niekoľkých ľadovcoch. Ale aj v lete tu môžete príjemne relaxovať a využiť mnohých športových aktivít - golf, horskú turistiku alebo jazdu na bicykli. V niektorých oblastiach sa nachádzajú vyhlásené termálne kúpele či akvaparky. Nehnuteľnosti v Alpách sú tak vhodné k celoročnému využívaniu alebo k ďalšiemu prenájmu, vďaka ktorému je možné dosiahnuť zaujímavé výnosy. Občania EÚ majú pri nákupe rakúskych realít obdobné postavenie ako miestni občania a nákupu preto nestoja v ceste žiadne administratívne prekážky.

V našej ponuke realít v Rakúsku nájdete ponuky z väčšiny obľúbených lyžiarskych oblastí, ako sú Kaprun / Zell am See, Schladming / Ramsau am Dachstein, Zillertal / Hintertux / Mayrhofen, Saalbach / Hinterglemm, Arlberg, Stubai, Solden, Pitztal, Obertauern, Kitzbühel, Wildkogel / Neukirchen, Zugspitz, Nassfeld / Hermagor a ďalšie. Ak ste nenašli vhodnú nehnuteľnosť, prosím kontaktujte nás. Radi pre Vás pripravíme individuálne ponuky.

Vstúpte do databázy realít v Rakúsku.

Ďalšie informácie sme pre Vás pripravili aj v sekcii Nehnuteľnosti Rakúsko na internetových stránkach spoločnosti Rellox. Na našom korporátnom webe sú zároveň k dispozícii komplexné informácie o našej ponuke nehnuteľností v zahraničí.

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: