Ski Arlberg: Luxusné apartmány v 1495 m. n. m.

Referenčné číslo: SM19985
Krajina: Rakúsko
Región: Arlberg
Mesto: Nesslegg
Typ reality: Luxusná nehnuteľnosť
Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 44.80 m2 - 151.50 m2
 
Cena:
693.600 € - 2.545.200 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Kupujúci neplatí realitnú províziu

Resort sa rozprestiera vo výške 1495 metrov nad hladinou mora, na slnkom zaliatom svahu v juhovýchodnej časti alpskej dedinky Nesslegg. Tá leží v dosahu prestížnych zimných stredísk Lech, Zürs a Warth, ktoré sú vďaka priemerným 11 metrom snehu ročne označované ako snehovo najbohatšie strediska Álp.


Prednosti rezortu

 • Blízkosť lyžiarskeho areálu Ski Arlberg
 • Garancia snehu - priemerne 11 metrov prírodného snehu ročne
 • Flexibilita vlastného využitia - apartmány s možnosťou až 6 alebo 8 týždňov vlastného využitia, alebo apartmány bez nutnosti prenájmu s neobmedzeným vlastným využitím
 • Výnosy až 7 % ročne z kúpnej ceny apartmánu bez DPH a bez vedľajších nákladov po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením.
 • Bez starostí pre majiteľa - zaistený systém správy a ďalšieho prenájmu
 • Kompletné vybavenie apartmánov - možnosť výberu z 3 exkluzívnych nábytkových balíčkov
 • Neďaleko jazera Körbersee, najkrajšieho miesta v Rakúsku
 • Vynikajúca dostupnosť - váš apartmán je celoročne ľahko dostupný autom i autobusom.

Podzemné garáže

Rozmanitosť - možnosť organizovania podujatí a seminárov vo výške 1495 m. n. m. v konferenčnom a tanečnom sále pod značkou DoubleTree by Hilton.


Ski Arlberg

Prestížne zimné stredisko a pravdepodobne najznámejšie lyžiarske stredisko v krajine - Ski Arlberg - leží v blízkosti rezortu. Nachádza sa medzi Tirolskom a Vorarlbergom a od roku 2017 je najväčším prepojeným lyžiarskym areálom v Rakúsku. Táto oblasť, známa ako "kolíska alpského lyžovania a zimných športov" získala v posledných rokoch niekoľko titulov. Okrem iného v roku 2017 titul "Najlepšia svetová lyžiarska oblasť".

Od novembra do apríla je Arlberg magnetom pre stovky tisíc nadšencov zimných športov, ale aj pre stále viac ľudí, ktorí hľadajú kľud a pohodu. Ponúka 305 km prepojených perfektne upravených zjazdoviek, 200 km zjazdoviek pre free-ride, 88 ultramoderných vlekov a lanoviek, 40 km zimných turistických chodníkov, 27 km bežeckých trás, klzisko, sánkarske dráhy a mnoho ďalšieho.


Plánované lanovkové spojenie

Priamo pred rezortom je zastávka skibusu, odkiaľ sa ľahko dostanete do lyžiarskeho areálu. Majiteľ rezortu teraz jedná o možnosti výstavby lanovky, ktorá by viedla priamo od rezortu do lyžiarskej oblasti. Ak budú vydané všetky potrebné povolenia, chcel by lanovku postaviť do doby dokončenia rezortu.


Nesslegg

Nesslegg bol vždy obľúbeným útočiskom pre milovníkov prírody, turistov a cestovateľov. Vzduch je tu úžasne čistý, príroda nedotknutá, v zime je tu viac snehu ako kdekoľvek inde v Európe. A napriek tomu je náhorná plošina celý rok zaliata slnkom. Niet divu, že bolo toto miesto, konkrétne miestne jazero Körbersee, vyhlásené v roku 2017 ako najkrajšie miesto v krajine. Oblasť je prírodnou rezerváciou a láka na výnimočné prírodné krásy v lete aj v zime. Vrcholky hôr týčiacich sa do neba dosahujú výšky okolo 2 500 metrov.


Apartmány na predaj do osobného vlastníctva

Rezort vyniká vkusnou kombináciou moderných a tradičných prvkov. Zahŕňa 133 útulných hotelových izieb a 50 luxusne zariadených moderných apartmánov. Úžasná poloha rezortu v dedinke Nesslegg umožňuje nádherné výhľady na najvyššie hory Bregenzského lesa: Widderstein, Braunarlspitze, Mohnenfluh, Juppenstpitze a Hochkünzelspitze. Hoci sú apartmány postavené vo vysokohorskej oblasti, sú celoročne ľahko dostupné.


Kompletné vybavenie apartmánov

Apartmány sú stavané s použitím materiálov špičkovej kvality. Sú plne zariadené a zahŕňajú kuchyňu s jedálňou a modernými spotrebičmi, priestranné kúpeľne s podlahovým kúrením a dažďovou sprchou, obývaciu izbu s pohodlným posedením, priestranné spálne a terasy. Apartmány sú k dispozícii v širokej škále veľkostí. Na výber je z 3 štýlov vybavenia.

Majiteľ si môže zakúpiť aj podzemné parkovacie miesto. K dispozícii je tiež vonkajšie parkovisko bez pridelených miest ku konkrétnym apartmánom.


Výnimočná vybavenosť rezortu

Rezort zahŕňa rad služieb, ktorú pri svojom pobyte vy aj vaši hostia oceníte. Súčasťou sú 2 reštaurácie, priestranné wellness a SPA, fitness, recepcia, priestranné lobby s krbom, bar a salónik, zmenáreň, bankomat, obchod, lyžiareň, monitorovaná úschovňa batožiny, vlastná požičovňa lyží a multifunkčná konferenčná sála v hoteli pod značkou DoubleTree by Hilton.


Atraktívna investícia

Apartmány vám ako majiteľovi ponúkajú možnosť užiť si dovolenku na jednom z najkrajších miest v Alpách - v raji zimných športov Lech / Zürs / Warth / Schröcken am Arlberg, a pritom získavať príjmy z prenájmu zo svojej investície. Majitelia majú navyše možnosť využívať všetky služby a zariadenia v rezorte. Podstatné je, že je investícia nastavená tak, aby s ňou mal majiteľ minimum starostí. Nastavený prevádzkovateľ profesionálne spravuje rezort a v čase vašej neprítomnosti sa o neho stará. V rámci komplexu existujú 3 možnosti užívania nehnuteľnosti:

 1. Investičný model - výnosy až 7 % ročne, vlastné využitie až 6 týždňov v roku
 2. Ferienwohnung - prenájom nutný po dobu 20 rokov s možnosťou čiastočného vlastného využitia, od 21. roku možnosť vlastného užívania bez nutnosti ďalšieho prenájmu
 3. Zweitwohnsitz - bez nutnosti ďalšieho prenájmu.

Termín výstavby

Výstavba sa začala v roku 2019 a jej dokončenie sa predpokladá najneskôr na konci roka 2022.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: