Útulné apartmány v stredisku Windischgarsten - posledný apartmán na predaj!

Referenčné číslo: SH19334
Krajina: Rakúsko
Región: Hinterstoder
Mesto: Windischgarsten
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Veľkosť: 88.61 m2
 
Cena:


Predané

Štatút voľnočasového bývania!

V nadmorskej výške 602 metrov vzniká nový rezidenčný projekt. Apartmány majú unikátny status voľnočasového bývania, čo znamená, že ich majiteľ môže využívať bez akýchkoľvek obmedzení. Ak chce, môže apartmány aj prenajímať a získavať tak príjem z prenájmu (cca 700 EUR/týždeň). Apartmány majú rozlohu 38,23- 88,61 m2 a 1-2 spálne.

Prednosťou nového objektu je jeho poloha. Leží v slnečnej a pokojnej zóne, a napriek tomu v centre Windischgarsten, len 2 km od diaľničného zjazdu.

Moderné apartmány disponujú podlahovým kúrením. Obývacie izby a spálne pokrývajú parketové drevené podlahy. Kúpeľne, WC, predsiene a kuchyne zase kvalitná dlažba. Všetky izby sú vďaka veľkým oknám dostatočne svetlé. V oknách sú použité izolačné trojsklá. Ku všetkým apartmánom patrí balkón alebo predzáhradka.

Ku každému apartmánu patrí parkovacie miesto v podzemnej garáži. Podzemné garáže sú prepojené so všetkými poschodiami výťahom, takže sa pohodlne a za sucha dostanete do svojho apartmánu za každého počasia. K apartmánom patrí aj komora s prípojkou na svetlo a elektrinu.

Vybrané stavebné technológie a materiály zaručujú nízke prevádzkové náklady - cca 1,5 EUR/m2/mesiac.

Výstavba bola už dokončená, apartmán je možné si ihneď prevziať.

Lyžiarske stredisko Windischgarsten leží južne od Linzu a láka turistov v zime aj v lete. V zime ponúka svojim návštevníkom 24 km zjazdoviek všetkých stupňov obtiažnosti. Nechýbajú ani bežkárske trate. V blízkosti Windischgarsten sú Vám k dispozícii aj ďalšie lyžiarske areály - Hinterstoder (cca 10 km) a Wurzeralm (cca 5 km). Do oboch areálov sa dostanete miestnym skibusom zdarma. Na jeden skipas tak môžete využiť až 52 km zjazdoviek.

V lete toto stredisko hojne navštevujú milovníci golfu či vysokohorskej turistiky. Golfový klub vo Windischgarsten sa pýši 18 jamkovým golfovým ihriskom, ktoré je obklopené nádhernými kulisami hôr.

Vo Windischgarsten môžete využiť krytý bazén či tenisové kurty.

Prednosťou tohto strediska je predovšetkým jeho dostupnosť zo Slovenskej republiky. Je vzdialené iba 324 km z Bratislavy. Predstavuje tak skvelú destináciu pre víkendové lyžovanie v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: