Nový alpský rezort v olympijskom regióne, Seefeld in Tirol

Referenčné číslo: AP19726
Krajina: Rakúsko
Región: Seefeld in Tirol
Mesto: Seefeld in Tirol
Typ reality: Byt/Apartmán
Nové projekty
Investičné príležitosti
Veľkosť: 51.77 m2 - 81.46 m2
 
Cena:


Predané

Kupujúci neplatí realitnú províziu!

Projekt pozostáva zo 44 apartmánov s jednou až tromi spálňami. Všetky jednotky disponujú balkónom, k niektorým patrí aj záhrada a sauna. Rezort zahŕňa podzemné garážové parkovacie miesta, wellness so saunami a parou, reštauráciu s barom, recepciu, lyžiareň a úložné priestory. V dome je výťah, ktorý zaručuje bezproblémový a pohodlný prístup do všetkých poschodí komplexu.

Apartmány sú odovzdávané kompletne vybavené. Môžete si vybrať z niekoľkých typov podláh, dverí a textílií pre vytvorenie apartmánu svojich snov.

Apartmány sú určené ku kombinácii vlastného využitia a ďalšieho prenájmu, o ktorý sa postará profesionálna agentúra. Majiteľ získava flexibilný príjem z prenájmu podľa skutočnej obsadenosti. Očakávaný výnos z prenájmu činí v prvom roku cca 3,5% po odpočítaní prevádzkových nákladov a pred zdanením. V nasledujúcich rokoch sa očakáva zvýšenie výnosu.

Projekt by mal byť dokončený do decembra 2019.

Seefeld sa nachádza v nadmorskej výške1 180 mn. m. a je veľmi vyhľadávaným cieľom bežkárov z celého sveta. Ponúka majstrovské podmienky na celkom279 kmbežeckých dráhach pre klasické bežkovanie i korčuliarsku techniku. Na niekoľkých kilometroch môžete vyskúšať aj nočné bežecké stopy. Toto miesto ponúka vynikajúce podmienky aj pre tréning profesionálnych i rekreačných biatlonistov.

Na vyznávačov zjazdového lyžovania čaká 48 km fantasticky upravených zjazdoviek pre začiatočníkov aj pokročilých. Lyžovanie býva spestrené aj závodmi v skokoch na lyžiach na mostíkoch, ktoré sú priamo vedľa zjazdovky.

Pohľad na zasnežené Alpy si môžete vychutnávať tiež pri peších výletoch po viac ako140 kmupravených a posypaných zimných turistických ciest.

Deti aj dospelých nadchnú tiež sánkarské dráhy, prírodné i umelé klzisko vhodné na korčuľovanie, či curling.

Seefeld je očarujúce alpské mestečko, ktoré ponúka svojim návštevníkom neprebernú škálu aktivít v lete aj v priebehu zimy.

Priamo v Seefelde nájdete prvotriedne 18-jamkové golfové ihrisko Seefeld-Wildmoos a 9-jamkové ihrisko Golfacademy. Kúsok od golfového ihriska sa rozprestiera jazero Wildsee, ktoré je vhodné na kúpanie, prechádzku na loďke či rybárčenie. Pre milovníkov horskej turistiky je pripravených až650 kmturistických trás. Oblasť je ideálna aj pre cyklistov, tenistov či paraglidistov.

Pešiu zónu centra mesta lemuje mnoho obchodíkov, kaviarní, reštaurácií, barov a hotelov.

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku. Spoločnosť Rellox ponúka nehnuteľnosť priamo od developera a kupujúci neplatí realitnú províziu.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: