Ski-in ski-out chalet v typickom alpskom štýle

Referenčné číslo: AL20064
Krajina: Rakúsko
Región: St. Johann/Wagrain
Mesto: Wagrain
Typ reality: Rodinný dom/Vila
Veľkosť: 170.00 m2
 
Cena:
1.150.000 € (EUR, USD, CHF, AED)

Nezáväzný dopyt

Predstavujeme unikátny ski -in ski-out chalet v malebnom Wagraine, priamo pri Gräfenbergu, len pár metrov od lanovky. Chalet je postavený v typickom alpskom štýle a ponúka fantastický výhľad jak na Flying Mozart, tak na Grafenberg. Len 5 minút pešo odtiaľto nájdete centrum Wagrain s obchodmi a reštauráciami.


Wagrain

Wagrain predstavuje obľúbenú dovolenkovú destináciu v priebehu letnej aj zimnej sezóny v srdci Ski Amadé. V zime ponúka 120 km perfektne upravených zjazdoviek obsluhovaných 45 modernými lanovkami a radí sa tak k jedným z najlepších lyžiarskych areálov celého Salzburska. Je súčasťou lyžiarskej oblasti Snow Space Salzburg (Flachau - Wagrain - St. Johann), ktorá je známa aj ako kolíska svetovej lyžiarskej elity, s ktorou sú spojené také mená ako Marcel Hirscher, Michaela Kirchgasser či Hermann Maier. V najbližšej dobe bude možné lyžovanie od Alpendorfu až po Zauchensee. Nová kabínová lanovka Panorama Link medzi sebou spája lyžiarske strediská Snow Space Salzburg, Shuttleberg Flachauwinkl-Kleinarl a Ski Paradise Zauchensee a otvára tak cestu k neuveriteľným 210 km zjazdovkám.


Chalet na predaj do osobného vlastníctva

Trojpodlažný chalet ponúka obytnú plochu cca 170 m2 a disponuje 5 spálňami a 4 kúpeľňami. Súčasťou je aj sauna, priestranná kuchyňa s jedálňou, terasy, balkóny a lyžiareň. V chaletu je zavedené podlahové kúrenie.


Kontaktujte nás

Zaujala Vás ponúkaná nehnuteľnosť? Radi Vám zodpovieme ďalšie otázky, či zaistíme prehliadku nehnuteľnosti v Rakúsku.

V prípade záujmu o túto nehnuteľnosť nás prosím neváhajte kontaktovať:

Telefón: +421 949 88 00 75 
+420 734 44 50 94
Email: info@rellox.sk

Hot tips | Máme pre Vás pripravených viac než 6000 nehnuteľností z celého sveta Kompletná ponuka

Chcem dostávať ponuky a novinky o (zahraničných) realitách zadarmo priamo na môj e-mail: